Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден!Спрели сме се с един приятели на тези части: http://nikem-bg.net/cart/47334p1r48356p1r45887p2rp0rf.html Само ще заменим процесора с по-добър от jar computers: http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=560860  Ще го вземем на място и ще ни излезе по-тънко от никема. Искаме да попитаме дали всичко е съвместимо.Бюджета е 240-250лв, имаме сата 2 хард, кутия Cooler Master и захранване 350вата фортон.Рамта е 2х2гб заради двуканалния режим. Ще се използва за блу-рей филми, надяваме се да няма проблем с 1080п. Няма да се играят игри. Монитора е 15" (1024х768) и 19" с VGA. VGA изхода на дъното е достатъчен. Няма да се ъпгрейдва. Предложете ни и intel конфигурация..ако може да кажете дали и защо и с какво е по-добра от тази на AMD.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да имате проблеми, но за какъв Blu-Ray ще става на въпрос на този 15 инча монитор не ми е ясно ? Това пък 19 инча като втори монитор ли да се подразбира ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да имате проблеми, но за какъв Blu-Ray ще става на въпрос на този 15 инча монитор не ми е ясно ? Това пък 19 инча като втори монитор ли да се подразбира ?

До края на месеца щял да се въздаржи от блу рейте..щял да получава някакъв 22", интересувахме се само дали ще тръгнат.Мониторите ги използва на различни места, в зависимост къде се намира. Не се използват заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До края на месеца щял да се въздаржи от блу рейте..щял да получава някакъв 22", интересувахме се само дали ще тръгнат.Мониторите ги използва на различни места, в зависимост къде се намира. Не се използват заедно.

АПУ-то е достатъчно производително за 1080п, така че не виждам проблем. Интел в този бюджет нямат добри предложения така или иначе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АПУ-то е достатъчно производително за 1080п, така че не виждам проблем. Интел в този бюджет нямат добри предложения така или иначе.

Всяко вградено видео ще подкара Blue ray без проблем независимо дали е на АМД или Интел. Та в този ред на мисли е по-добре да се вземе интелска платформа за тези пари(поне ще има малко повече процесорна мощ).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко вградено видео ще подкара Blue ray без проблем независимо дали е на АМД или Интел. Та в този ред на мисли е по-добре да се вземе интелска платформа за тези пари(поне ще има малко повече процесорна мощ).

Ами за тези пари нищо съществено няма да може да се вземе. Едно дъно и процесор и до там с бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за тези пари нищо съществено няма да може да се вземе. Едно дъно и процесор и до там с бюджета.

Достатъчни са един G 3420 + 4GB RAM и най-евтиното дъно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчни са един G 3420 + 4GB RAM и най-евтиното дъно.

Е и така става, но AMD се представят малко по-добре пък в графиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и така става, но AMD се представят малко по-добре пък в графиката.

И за това е по-добре да вземе пентиум, понеже е по-бързия процесор ,а графиката е предостатъчна за посочените изисквания!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави сте, ще помислим и за пентиума http://www.cpu-world.com/Compare/157/AMD_A4-Series_A4-6300_vs_Intel_Pentium_Dual-Core_G3420.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос и един Celeron  с най-евтиното H61  дъно са достатъчни.  Дори излиза под 200 лева.

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос и един Celeron  с най-евтиното H61  дъно са достатъчни.  Дори излиза под 200 лева.

Да не издребняваме все пак :D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.