Премини към съдържанието
KGKulata

Търся магазин за рутер антени в София

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже къде в София има магазин където се продават антени за рутер?Рутера ми е Cisco 160NL и е с две антени по 1.8 db.Сложил съм го на чудесно място в апартамента но в съседните стаи сигналът е по слаб-70-80%.Пробвах смяна на канали,настройки на G и N ,антените ги въртях във всякакви посоки но не съм доволен-дори местих и рутера.Старата ми Tenda w311r е с една антена от 5 db и по нищо не отстъпва на Cisco.Чудя се ако му заменя двете антени от по 1.8 db с две от по 5 или повече db дали ще получа по добър ефект.Не искам онлайн покупка а от магазин за да съм сигурен че отворите на антените ще са еднакви и няма да съжалявам за покупката.По интернет такъв магазин не можах да открия. ЛИНК ЗА ТАКИВА АНТЕНИ     ВТОРИ ЛИНК

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След няколко дена търсене намерих антена за рутера(купих си два броя за двата изхода на рутера)  и ще заменя старите две от по 1.8dbi с нови две от по 9 dbi на обща стойност 26 лева.Дано да работят добре и да постигна по добър резултат.Благодаря за високата активност и на всички участници по темата предложили своята колегиална помощ-0 броя. :mad:

Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраве желая KGKulata,

Подобен ми е проблема: антена за Tendata (Tenda 311r+) ми трябва с оглед на това да получа по-добро покритие

в жилището. Аз също не "обожавам" on line  пазаруването, та ако желаеш дай жокер за това

откъде си си купил антените? Нещо от рода на 9-12 dbi ще свърши работа. В моя случай ми е нужна една антена.

В един от on line магазините попаднах на Tenda антена с 9 dbi, но се оказа, че е изчерпана. Впрегнах се и потърсих

и в други такива магазини и отново нищо-изчерпана. Куплунгът на антената трябва да е женски RP-SMA. Това е.

Благодаря

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.