Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам някакъв проблем със записвачката,но е много странно. :ohmy: Чете дискове,записва CD дискове,но реша ли да запиша DVD диск отказва.. http://www.snn.gr/computers/img/Sony-AD-7263S-High-Speed-Labelflash-DVD-Drive.jpg Това е записвачката старата се счупи и приятеля ми даде същата ,защото бях доволна,но сега ми прави проблем.Някой има ли предства за какво става на върпос и какъв може да е проблема? Благодаря предварително на отзовалите се!  :) 

Редактирано от pandichka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е лазера отговарящ за DVD дисковете да се е повредил, нищо странно няма. Записвачките от доста време са консуматив. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нова ли я купихте? Ако да,има си гаранция значи.

Възможно е и да е от програмата,с която правите записи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя чете dvd дискове,иначе не е нова приятелят ми  даде неговата,която не е ползвал почти..  Пробвала съм с Nero и  Imgburn .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам някакъв проблем със записвачката,но е много странно. :ohmy: Чете дискове,записва CD дискове,но реша ли да запиша DVD диск отказва.. http://www.snn.gr/computers/img/Sony-AD-7263S-High-Speed-Labelflash-DVD-Drive.jpg Това е записвачката старата се счупи и си купих същата,защото бях доволна,но сега ми прави проблем.Някой има ли предства за какво става на върпос и какъв може да е проблема? Благодаря предварително на отзовалите се!  :) 

Тук казвате,че сте си купила

Тя чете dvd дискове,иначе не е нова приятелят ми  даде неговата,която не е ползвал почти..  Пробвала съм с Nero и  Imgburn .. 

Тук пък казвате,че ви е дадена от вашият приятел.

Малко си противоречите.Иначе,тия записвачки се повреждат само да си стоят,камо ли и ако се ползват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук казвате,че сте си купила

Тук пък казвате,че ви е дадена от вашият приятел.

Малко си противоречите.Иначе,тия записвачки се повреждат само да си стоят,камо ли и ако се ползват.

Старата записвачка беше купена,тази която има проблем  е от приятеля ми извинявам се за недоразумението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с BurnAware Free да запишете нещо. Тази програма не ми правила проблем никога, докато Nero прави мизерии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с BurnAware Free да запишете нещо. Тази програма не ми правила проблем никога, докато Nero прави мизерии.

Добре сега ще опитам и ще пиша какъв е резултата. :) Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на неговият компютър дали ще прави пак същите проблеми?

Опитайте и с друга марка дискове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах излезе,че процеса е успешен,изкара диска автоматично,но за съжаление на диска няма нищо... С няколко марки опитах резултат няма.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дайте марката и модела на записвачката и марките и моделите на дисковете.

Някои записвачки записват само върху DVD-R ,пък може дисковете ви да са DVD+R

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.snn.gr/computers/img/Sony-AD-7263S-High-Speed-Labelflash-DVD-Drive.jpg Ето я записвачката,иначе дискове Sony DVD-R, Princo DVD-R

Последните не ги бройте за качествени. От край време Принко са с най-ниското такова на които съм попадал. Като маркa бих препоръчал - Verbatim.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем преди време, оправи се с нов фирмуер. Нищо не пречи да се сложи нов и да се пробва... Снимката е на Sony Optiarc AD7263S, има нова версия на фирмуера 1.03 - сваляне, инсталиране, рестарт и пак проба :)

Редактирано от kvkkvk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.