Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Гост

записах windows7 na dvd но неможе да го отвори записах го Neuro Burning какьв  е проблема

Във форума има много теми с обяснения как се прави DVD boot диск с операционна система. Може да ги потърсите и да се запознаете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

записах windows7 na dvd но неможе да го отвори записах го Neuro Burning какьв  е проблема

Hе уточняваш точно какво се случва с диска- не се отваря при "отваряне" на диска под работеща ОС или компютъра не зарежда от него. Щото може да са се случили доста неща, за които не ми се пише, че ще строша клавиатурата. Затова уточни като начало:

1. Диска може ли да се отваря под работещ Windows (примерно казано, щото може да се пробва и под Linux)

2. Kak точно записа диска и ако е от имидж файл, тоя имидж зареждащ ли е (boot).

3. Ако с тоя диск опитваш да стартираш инсталация, компютъра настроен ли е да зарежда от CD/DVD.

P.S. аз записвам дискове с Nero BR и винаги включвам проверката на записаното. Губи се известно време, но (мисля) на 100% си сигурен след това, че диска е наред, ако мине проверката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.