Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, прибрах се от работа и като включих лаптопа не иска да тръгва.Включва се за секунди и се изключва-рестарт.Смених рам паметта и без резултат. Снощи докато гледах филм затворих капака и сега се чудя дали не е станал някакъв гаф?!Някакви идеи какъв може да е проблема?Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един аспайър и при мене проблема беше супер, ама супер нестабилни слотове за рам. И то тия даже и една пищялка не му сложили да може да се чудиш какво се е сгафило, пък то рам-та му не правила контакт. Прехвърли я на друг слот !

Ако не стане, пробвай да му извадиш батерията и да го пуснеш с адаптер.

Може и нещо по захранването да се е сгафило, но е малко вероятно. Но ако не помогне го пръскаш на части и пускаш носа да пасе по платката. Ако намиришеш нещо глино - вадиш мултицета и то ще си покаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един аспайър и при мене проблема беше супер, ама супер нестабилни слотове за рам. И то тия даже и една пищялка не му сложили да може да се чудиш какво се е сгафило, пък то рам-та му не правила контакт. Прехвърли я на друг слот !

Ако не стане, пробвай да му извадиш батерията и да го пуснеш с адаптер.

Може и нещо по захранването да се е сгафило, но е малко вероятно. Но ако не помогне го пръскаш на части и пускаш носа да пасе по платката. Ако намиришеш нещо глино - вадиш мултицета и то ще си покаже.

Смених паметта както спомех, извадих и батерията, резултата е същия.Какво ще  рече "Вадиш мултицета и то ще се покаже"?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще  рече "Вадиш мултицета и то ще се покаже"? :)

Ще рече да замериш елементите с мултицет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто да си занесеш лаптопа на сервиз...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто да си занесеш лаптопа на сервиз...

Мисля да направя точно това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.