Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ACC

Компютъра ми се включва сам!

Препоръчан отговор

Здравейте забелязах, че от 2-3 дни понякога компютъра ми се включва отново след като му дам Shutdown. Използвам windows 8.1 64 бита. Случва се понякога, не винаги. Реша да изключа компютъра, дам му Shutdown, изключва се (вентилаторите спират) и 2-3 секунди по късно пак се включва. Давам му така 2-3 пъти да се изключва и след това се изключва нормално (не се включва пак). Моля помогнете ми да разреша проблема, който имам. Предварително ви благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да прочета текста 3-4 пъти докато разбера описанието на проблема. Защо не си провериш настройките на захранването като влезеш в - Контролен панелСистема и защитаОпции на захранването и от ляво избираш "избери какво да правят бутоните за захранването" натискаш и ще видиш едни настройки откъдето можеш да избереш какво да прави например бутона за "захранване" и от страни избираш "изключване" тоест. когато натиснеш бутона за захранването (бутона който натискаш за да се вкл. компютъра) да се изключи компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да прочета текста 3-4 пъти докато разбера описанието на проблема. Защо не си провериш настройките на захранването като влезеш в - Контролен панелСистема и защитаОпции на захранването и от ляво избираш "избери какво да правят бутоните за захранването" натискаш и ще видиш едни настройки откъдето можеш да избереш какво да прави например бутона за "захранване" и от страни избираш "изключване" тоест. когато натиснеш бутона за захранването (бутона който натискаш за да се вкл. компютъра) да се изключи компютъра.

Аз винаги изключвам компютъра си софтуерно, но все пак ще проверя тази опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.