Премини към съдържанието
deni300

Помощ проблем с PSP 3004

Препоръчан отговор

Имам psp 3004 хака е 5.03 GEN-C . Вървяха си супер игрите но сега не ми ги намира и ми изписва This game cannot be started.The data is corrupted. А тъкмо бях разцъкала God of Wor  . Не разбирам много така че някой ако може да ми помогне ще съм му много благодарна .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Select - UMD ISO mode - m33 driver. Правиш го така и би трябвало да стане.

Може да прозвучи малоумно но може ли малко по подробно .От скоро се занимавам с тази машинка.  :)​ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш копчето SELECT,долу , под екрана в дясно. След това ще ти излезе едно меню на екрана. На него отиваш на UMD ISO MODE,където го пише. Отстрани (в дясно пак) ще има някакви стойности. Със стрелките преместваш тази стойност на m33 driver.

Ако и така не стане - ще ти трябва ъпдейт на софтуера на 6.20 ПРО-Б9. Но тогава вече ще ме обезглавят в този форум :Д

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой хак трябва да се сложи зависи от версията на конзолата, ако е 6.60 няма как да стане с 6.20 Pro.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш копчето SELECT,долу , под екрана в дясно. След това ще ти излезе едно меню на екрана. На него отиваш на UMD ISO MODE,където го пише. Отстрани (в дясно пак) ще има някакви стойности. Със стрелките преместваш тази стойност на m33 driver.

Ако и така не стане - ще ти трябва ъпдейт на софтуера на 6.20 ПРО-Б9. Но тогава вече ще ме обезглавят в този форум :Д

Като натисна Select не ми излиза нищо, но копчето си работи защото сам го използвала в игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инед,  в първия пост пише 5.03 ГЕН Ц.

Дени, ако наистина си на 5.03 ГЕН Ц  трябва да ти излиза меню след като натиснеш СЕЛЕКТ.

Провери във Settings - System Settings - System information какво пише.

Също така , какво направи,че спряха да ти тръгват игрите - нещо да си свалял/а, трил/а ?

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инед,  в първия пост пише 5.03 ГЕН Ц.

Дени, ако наистина си на 5.03 ГЕН Ц  трябва да ти излиза меню след като натиснеш СЕЛЕКТ.

Провери във Settings - System Settings - System information какво пише.

Също така , какво направи,че спряха да ти тръгват игрите - нещо да си свалял/а, трил/а ?

Пише System Software Version 5.03. Еми аз си бях качвала няколко игри и влезнах в iso папката и изтрих 2 игри и качих други.Честно казано не знам защо спряха да вървят.Нищо друго не съм правила освен,че извадих веднаж батерията да видя серийния номер номер но psp беше изключено. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава, през пспто отиди на PSP - Games,тоест там от където си пускаш игрите и ако можеш качи една снимка да видя какви "програми" имаш. Защото до колкото помня на 3000 модела, Ген Ц не беше перманентен както при 2000. Ако не можеш да качиш снимка - то кажи какви са програмите вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише System Software Version 5.03. Еми аз си бях качвала няколко игри и влезнах в iso папката и изтрих 2 игри и качих други.Честно казано не знам защо спряха да вървят.Нищо друго не съм правила освен,че извадих веднаж батерията да видя серийния номер номер но psp беше изключено. :)

Редактирано от deni300 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А хака се е спрял,защото най-вероятно сте извадили батерията. Все пак кажете какви програми има в PSP-Game  и дали в Pictures има някакви странни картинки,тоест необичайни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава, през пспто отиди на PSP - Games,тоест там от където си пускаш игрите и ако можеш качи една снимка да видя какви "програми" имаш. Защото до колкото помня на 3000 модела, Ген Ц не беше перманентен както при 2000. Ако не можеш да качиш снимка - то кажи какви са програмите вътре.

Ок сега ще пробвам.

Качих снимки показват се. И филми съм качвала.А за необичайни снимки има една папка ChickHEN с  едноцветни картинки като вляза там зацикля, но те си бяха и преди там когато му работеше хака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам че зацикля. Слушай ся. Отиваш на снимките и по-точно на тази папка ChickHEN, отваряш я и задържаш веднага стрелката надолу. Би трябвало след това да ти премигне екрана в някви цветове и конзолата ще се рестартира. След това би трябвало вече да ти е пуснат хака. Пробвай го,няма как да си навредиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам че зацикля. Слушай ся. Отиваш на снимките и по-точно на тази папка ChickHEN, отваряш я и задържаш веднага стрелката надолу. Би трябвало след това да ти премигне екрана в някви цветове и конзолата ще се рестартира. След това би трябвало вече да ти е пуснат хака. Пробвай го,няма как да си навредиш.

Пробвах екрана замръзна , изключи се и издаде един звук като пукане, но няма промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тогава най-добре направи ей това - http://psp-bg.net/forum/viewtopic.php?f=30&t=33388 - хем е по-нов хак, хем е постоянен.

Следвай всичко точно както е описано и няма да имаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тогава най-добре направи ей това - http://psp-bg.net/forum/viewtopic.php?f=30&t=33388 - хем е по-нов хак, хем е постоянен.

Следвай всичко точно както е описано и няма да имаш проблеми.

Благодаря много за помощта , и за отделеното време .Не знам дали да рискувам да пробвам.В краен случай ще търся човек да ми качи нов хак. Благодаря пак.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами както ти казах - рискът е минимален. Аз съм го правил на моето псп и нямам проблеми. Но ти си приценяваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами както ти казах - рискът е минимален. Аз съм го правил на моето псп и нямам проблеми. Но ти си приценяваш.

А ако нещо не направя както трябва ,какво може да се прецака . После ще може ли да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в най-лошия случай да се брине конзолата, може да се оправи но е бая скъпо и малко хора в България го правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в най-лошия случай да се брине конзолата, може да се оправи но е бая скъпо и малко хора в България го правят.

Ок благоадаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок благодаря.

А с непостоянния хак има ли опасност за PSP при инсталиране ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш в предвид?

Еми някъде видях в  форум видях че един говореше , че ще си сложи непостояннен  хак за да не рискува. Имам предвид дали има вероятност да си брикна PSP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне досега,аз не съм разбрал за човек брикнал пспто си от този начин на хакване. Има случай,но там вече хората са експериментирали,нещо което ме съмнява ти да тръгнеш да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, за да не отварям нова тема. Става дума за 1001, ако не бъркам модела, на който ми изчезна иконата на една игра. Нещо се натискаше там R бутона и старта, но не мога да намеря инструкцията, какво се правеше, за да се появи отново.

............................................................Намерих си отговора :)

Редактирано от bate_dydo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.