Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами вече се мотам половин година и си избирам телефон и мисля ,че вече се реших и имам въпрос.Харесах си телефон от ТОЗИ сайт.Сайтът знам ,че е "читав" обаче не знам дали ще ме таксуват още 100$ за внасяне в държавата.Аз съм малък още и не ги разбирам много та дойдох да ви попитам вас : Ако си поръчам посоченият телефон , ще трябва ли да плащам допълнителни суми в България освен неговата цена (310$) и доставката (12$)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вече се мотам половин година и си избирам телефон и мисля ,че вече се реших и имам въпрос.Харесах си телефон от ТОЗИ сайт.Сайтът знам ,че е "читав" обаче не знам дали ще ме таксуват още 100$ за внасяне в държавата.Аз съм малък още и не ги разбирам много та дойдох да ви попитам вас : Ако си поръчам посоченият телефон , ще трябва ли да плащам допълнителни суми в България освен неговата цена (310$) и доставката (12$)?

Ще трябва да платиш и 20 процента ДДС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помоли ги да напишат на пакета стойност 10usd и въобще няма да се занимаваш със митници, безсмислени данъци и такси.

Едит: По принцип китайците това сами си го вършат, но ти си кажи за всеки случай.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помоли ги да напишат на пакета стойност 10usd и въобще няма да се занимаваш със митници, безсмислени данъци и такси.

Едит: По принцип китайците това сами си го вършат, но ти си кажи за всеки случай.

Да. Един колега точно така си поръча от китайски сайт телефон и таблет и нямаше никакви проблеми, плати си само колкото струват устройствата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Един колега точно така си поръча от китайски сайт телефон и таблет и нямаше никакви проблеми, плати си само колкото струват устройствата :)

А знаете ли от кой сайт точно ги е поръчал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои англичани също са ок да декларират ниска стойност, но немците и американците по никакъв начин не можеш да ги убедиш.

Не ги обвинявам, така са възпитани и така е правилно, но със разликата, че те знаят къде отиват парите им от данъци и до голяма степен всичко е опростено.

Тук обаче да освобождаваш нещо от митница е пълно приключение което чувствително те удря в джоба и ти губи времето.

А парите които сме платили за данък няма да отидат за развитие на инфраструктура, детски градини и прочее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и още един сайт с конкретно предложение

Lenovo A820 Smart Phone Quad Core MTK6589 Android 4.1 With 4.5 Inch IPS Screen

• [*] [*]
  [*] 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесах си телефон от ТОЗИ сайт.

За този телефон в техническите данни пише:

Battery Size: 2300mAhUsage Time: 3 HoursBattery Standby: 72 Hours

Което означава, че ще трябва да го носиш със зарядното и няколко резервни батерии в себе си ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаете ли от кой сайт точно ги е поръчал?

мисля че беше pandawill.com, транспорта е безплатен но се чака доста време, месец някъде (пращат ги по пощата). Двама колеги си поръчаха от там, тоя от предишния ми пост с телефона и таблета на два пъти ги поръчва нещата че не беше сигурен дали ще си ги получи :) и другия колега после си поръча някакво Lenovo от там. Даже още им работят устройствата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.