Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да Ви попитам какво мислите за тази конфигурация, както и за цената? Сайта е Vali.bg

post-21671-0-36433200-1391584277_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва.Абсолютно ненужна карта.Можете и с вградената.

За какво ще го ползвате?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва.Абсолютно ненужна карта.Можете и с вградената.

За какво ще го ползвате?

Честно казано ще се ползва за офис приложения. И от време на време с един приятел играем на ПЕС. Игри някакви по тежки не играя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано ще се ползва за офис приложения. И от време на време с един приятел играем на ПЕС. Игри някакви по тежки не играя.

За това е достатъчна и вградената карта !

ASROCK B85M PRO4 LGA1150

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 A-DATA

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 662.33 лв. с ДДС

Количка.

Ето и едно малко по-актуално предложение от мен. Гледам че захранване не сте избрали, предполагам че имате такова. По-добре ще е да работите с вградената карта, тази GT610 е нищо повече като производителност.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това е достатъчна и вградената карта !

ASROCK B85M PRO4 LGA1150I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA11504GB DDR3 1600 A-DATA500GB SEAGATE 7200/6GB/16MBCM N300 BLACK /USB3 /NO PSUОбща стойност - 662.33 лв. с ДДС

Количка.

Ето и едно малко по-актуално предложение от мен. Гледам че захранване не сте избрали, предполагам че имате такова. По-добре ще е да работите с вградената карта, тази GT610 е нищо повече като производителност.

Май по-скоро го е забравил.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май по-скоро го е забравил.

Ако е така, нека каже и ще му добавим едно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, на мен пък ми харесва :P Има си добро дъно, същото като моето. Най-малкото откъм дъно го е докарал - поддръжка на RAID, Intel Smart Responce, mSATA порт, доста USB  на задния панел, чудесно вградено аудио - VIA VT2021, възможност и за лек клок на тоя процесор + клок на вгреденото видео, добра захранваща схема. Външното видео е излишно, най-малкото защото е с подобна производителност на вградената видеокарта и ако вграденото видео е недостатъчно, не това е решението. Аз бих взел вместо външната видеокарта, едно SSD,  след като компютърът ще се ползва за офис приложения. Поне системата да изглежда по-жива. Също бих разкарал и харда и бих го заменил със Seagate.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за конф. на techmaniac + (PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE, ако искате да добавите и видео карта по-късно)

или

Обща стойност - 665.95 лв. с ДДС
Редактирано от ganio (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а може ли да ми направите конфигурация от този сайт vali.bg, понеже са от нашият град и мога да си го поръчам в магазина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но защо ? Ще излезне по-скъпо и ще трябва да се ореже конфигурацията, не виждам какво ти пречи да си поръчаш онлайн. И цената на доставката да сложим, пак ще излезне по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но защо ? Ще излезне по-скъпо и ще трябва да се ореже конфигурацията, не виждам какво ти пречи да си поръчаш онлайн. И цената на доставката да сложим, пак ще излезне по-евтино.

hoho... ако говориш за никем ? аз живея в Разград и си поръчах малко части.. 50 лева отгоре ми излезе!!! за наложен платеж пък да не говорим че не всичко им е налично .. да се вземе от Vali определено си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hoho... ако говориш за никем ? аз живея в Разград и си поръчах малко части.. 50 лева отгоре ми излезе!!! за наложен платеж пък да не говорим че не всичко им е налично .. да се вземе от Vali определено си заслужава.

Няма значение от кой. Никем или който и да е са търговци на компютърна техника, не доставчици. Доставката си я плащаш и се формира по тарифа на избрана от теб куриерска фирма и се изисква елементарна логика да си сметнеш колко ще ти излезне, какво как да поръчаш и по какъв начин да си получиш поръчките. Наложения платеж няма нищо общо с доставката, това е начин на плащане на стоките, които ти се доставят. Куриера не ти отогваря за наличностите на друго юридическо лице.

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.