Премини към съдържанието
Hristina Lazarova

Интернет настройки на Nokia Lumia 625

Препоръчан отговор

Здравейте,Снощи купих Nokia Lumia 625. Разбрах, че настройките за Интернет не са автоматични и след като не получих неободимия sms от оператора, пристъпих към ръчни настройки. Да, обаче, сметнете ме за пълен лаик, се запънах още в самото начало. Windows бутон? Къде е той?Отделно от това не знам какво съм правила, но от началния екран изчезват икони и стоят празни черни кутийки. Искам да сложа приложения, които ползвам най-често, но нямам представа как става.

Предарително ви благодаря и дано не ви затруднявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Снощи купих Nokia Lumia 625. Разбрах, че настройките за Интернет не са автоматични и след като не получих неободимия sms от оператора, пристъпих към ръчни настройки. Да, обаче, сметнете ме за пълен лаик, се запънах още в самото начало. Windows бутон? Къде е той?Отделно от това не знам какво съм правила, но от началния екран изчезват икони и стоят празни черни кутийки. Искам да сложа приложения, които ползвам най-често, но нямам представа как става.

Предарително ви благодаря и дано не ви затруднявам.

Защо мислите че не сте получила този СМС, той е специален, скрит и обикновено се получава автоматично. Обадете се отново и помолете да ви го пратят пак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

windows бутона ви е посредата - знаменцето - с него изключвате приложения и отивате в home скрийна. Приложенията, които искате да са на home се задържат и ви излиза меню, и от там - pin to start. Вече като ви го залепи на home екрана пак го задържате и може да му променяте големината и формата. За интернет настройките - отивате в settings-system-cellular и си пускате data връзката, вижте дали няма да ги имате автоматично.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.