Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Good Old TIme

Ще предложите ли Windows 8 за лаптоп hp ?

Препоръчан отговор

Понеже продавачите от които си е купил лаптопа са му казали, че на този лаптоп му върви само "windows 8".  

Да, това е модата напоследък...

Аз пък мисля, че 8 е най-добрата версия на Windows, която е излизала. Във всяка нова версия има нещо подобрено. Използвам съм за толкова години - Xp,7,8,8.1 и мога да кажа, че най-новата версия винаги е била по-добра от старите. 

Немисля, че темата е подстрекателство към пиратство. В интернет има и от официалните сайтове на програмите възможност да може да се изтегли безплатно само, че програмите са валидни за около 30 дни. А човека като види какво пише в дадения линк може да си го свали откъдето иска. 

Не знаеш какво говориш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.