Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Търся добър диетолог в Хасково

Препоръчан отговор

Тоя режим, който ти написах по-горе е същия като на Огнян Симеонов, само че безплатен(и аз съм ползвал услугите на Симеонов). Явно не си доразбрал как трябва да си подбираш храните.

Няма да откажа, малко помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе май ти не четеш или просто не ме разбираш.След като си се консултирал с диетолог - какво можеш да ядеш и какво не - защо не попита и КАК/КОЛКО/КОГА да го ядеш това, което можеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ти е дал таблица с 3 колони - протеини, въглехидрати и мазнини. Ти трябва на всяко хранене да избираш по едно от всяка колонка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ти е дал таблица с 3 колони - протеини, въглехидрати и мазнини. Ти трябва на всяко хранене да избираш по едно от всяка колонка.

Да точно така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не можах да се изразя добре, значи той ми направи хранителен режим с храните които мога да ям, както и храните които не мога да ям. Той ми каза, да си избирам какво да ям, от храните които са позволени. И аз реших да ям, тези храни които ми идват най-евтино.

От храните които можеш да ядеш, трябваше да избереш най-зравословните. Докато ти си избрал най-евтините, тези с най-много мазнини, но не и най-здравословните. Най-важното правило е да се отслабва здравословно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти се чете целия сайт.

1) Първо си изчисляваш по колко "блока" можеш да ядеш на ден.

2) Разпределяш си тези "блокове" на 5-6 хранения на ден. Подобно на това тук.

3) Избираш си от таблицата с храните какво да ядеш(трябва да избереш и от трите колони). В тая таблица са написани грамажите за 1 блок, съответно ако за обяд си решил да ядеш 3 "блока", умножаваш грамажа по 3 и т.н.

Мисля че това е основното. Все пак разгледай и прочети сайта за да можеш да вникнеш в идеята.

Също така между храненията не трябва да минават повече от 4-5 часа и трябва да се пие поне 1,5-2 литра вода. Зимно време се изпълнява малко по-трудно, защото няма голям избор от зеленчуци и плодове, а и е малко скъпичко с тия "обезмаслени" продукти, но все пак ако не ти се дават пари става и с обикновени продукти.

П.П.: Смятам че хранителния режим е представен малко смешно и глупаво с тая "зона" и някакви "блокове" и т.н., но предполагам че това е от рекламна гледна точка. Все пак мисля, че е достатъчно добър и балансиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти се чете целия сайт.

1) Първо си изчисляваш по колко "блока" можеш да ядеш на ден.

2) Разпределяш си тези "блокове" на 5-6 хранения на ден. Подобно на това тук.

3) Избираш си от таблицата с храните какво да ядеш(трябва да избереш и от трите колони). В тая таблица са написани грамажите за 1 блок, съответно ако за обяд си решил да ядеш 3 "блока", умножаваш грамажа по 3 и т.н.

Мисля че това е основното. Все пак разгледай и прочети сайта за да можеш да вникнеш в идеята.

Също така между храненията не трябва да минават повече от 4-5 часа и трябва да се пие поне 1,5-2 литра вода.

П.П.: Смятам че хранителния режим е представен малко смешно и глупаво с тая "зона" и някакви "блокове" и т.н., но предполагам че това е от рекламна гледна точка. Все пак мисля, че е достатъчно добър и балансиран.

Изписва ми, че трябва да ям по 11 блока.? Писах ти на лично, да ми обясниш по-подробно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата Eternal Life - месото играе много важна роля особено на активно спортуващите не виждам защо трябва да се избягва, разбира се трябва да се яде в определени колчества и не мазно, но все пак трябва да присъства всеки ден в менюто ;)

Колега,месото не играе никаква роля,нито при спортуващите,нито при неспортуващите!

Има ядки,а те наистина играят важната роля и при спортуващите,и при неспортуващите - Орехи,Бадеми,Фъстъци,Лешниции и т.н.! ;)

Колега,би,било добре да видиш : "Неудобната истина за месото" ,както и "Земляни" (имай в предвид,че филма не е за деца и хора със слаби нерви),ако не си ги гледал,гледай ги и виж защо е вредно месото!

----------------------------------------------------------------------------

А,на малкия стар войник бих му препоръчал да си обърне по-голямо внимание и да вземе мерки,като за начало би било добре да види : "Храната е от значение" / "Foodmaters" ,както и "Дебел,болен и почти мъртъв" / "Fat ,Sick and nearly dead"! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, за пореден път се обръщам към вас за помощ. Значи изготвиха ми хранителен режим, но вече 2 седмици не съм мръднал килограмите си седят. Трябва ми диетолог в гр. Хасково до сега търсих в гоогле, но нищо не можах да намеря. Ще съм много благодарен.

Здравей =)

Най-напред адмирации за желанието ти,а колкото за търпението.....то в диети най-добре се калява. Понякога е по-сложно и от отношенията с жените! Аз лично в док.планер-а открих някаква д-р Венета Гергиева Стоева в Хасково, но ако искаш потърси по-обстойно, може и други специалисти да изскочат.

В Намери лекар онлайн отиваш долу на ВСИЧКИ (срещу "Най-търсени категории") и вече си гледаш диетолози в Хасково.

И да, диетата наистина е нещо индивидуално и зависи от структурата на тялото (костна система, тип метаболизъм, кръвна група - за усвояването на различните в вещества, къде имаш най-много мастни депа и т.н.) Успех ти желая! =))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похваля, от 17.02 започнах диетата зоната, до сега съм с 6 кг. надолу мисля, че диетолог няма ми трябва вече :)Благодаря все пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...