Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте наскоро се колебах какво да си взема, но реших таблет и то Ipad.Имам голям и може би много тъп,но не знам какво означава това.Гледах, че има Ipad Air и Ipad Cellular Въпросът ми е каква е разликата във тези двата модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми първия е последния модел на apple а втория може да е един от многото им до сега с 3G или 4G.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро се колебах какво да си взема, но реших таблет и то Ipad.Имам голям и може би много тъп,но не знам какво означава това.Гледах, че има Ipad Air и Ipad Cellular Въпросът ми е каква е разликата във тези двата модела ?

Разликата е 1-я няма 3G, а 2-я има, и естествено цената, втория е много по-скъп. Но интересното е държал ли си такъв таблет в ръката си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е 1-я няма 3G, а 2-я има, и естествено цената, втория е много по-скъп. Но интересното е държал ли си такъв таблет в ръката си...

Да държал съм,но защо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да държал съм,но защо ?

Защото : 1. Таблетите на Apple са доста по-скъпи от Aндроид таблетите със същите характеристики. 2. Трябва да имаш кредитна карта, при Apple всичко е платено. Те също имат магазин като Google Play, но всичко се плаща,може 0,96 цента да струва, но нищо не е безплатно. 3. Виж в Google има доста написано на тази тема... Аз през лятото ми беше в ръцете Ipad и не съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото :1. Таблетите на Apple са доста по-скъпи от Aндроид таблетите със същите характеристики.2. Трябва да имаш кредитна карта, при Apple всичко е платено. Те също имат магазин като Google Play, но всичко се плаща,може 0,96 цента да струва, но нищо не е безплатно.

Много ме кефят подобни коментари на хора които никога не са го имали но се изказват от първа ръка.

Всичко викаш е платено !!! Верно ли ? уаоо и кредитна карта ! Ама ти сериозно ли говориш ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме кефят подобни коментари на хора които никога не са го имали но се изказват от първа ръка.Всичко викаш е платено !!! Верно ли ? уаоо и кредитна карта ! Ама ти сериозно ли говориш ?

Не си чел внимателно...Имах такъв таблет лятото... Той беше на сестра ми (американски гражданин). Купи си такъв и после щеразбереш колко съм бил прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си чел внимателно...Имах такъв таблет лятото... Той беше на сестра ми (американски гражданин). Купи си такъв и после щеразбереш колко съм бил прав.

Последно ти ли си го имал или сестра ти ? Защото дъщеря ми която е (доминиканска гражданка) почти вече пет годишна го има от две години. Всекидневно си сваля куп игри и няма кредитна карта! Ади проверявай си информацията преди да я постваш.

Един ден когато ти го имаш а не сестра ти (американката) която си е направила акаунт в appstore с кредитна карта тогава пиши. Защото за да сваляш куп безплатни приложения не ти е нужна кредитна карта. Акаунт може да си направиш и без карта.

п.п. Ти може и да си прав аз не споря че си седнал но определено не си наясно с материята.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре не се карайте аз избрах вече засега най-много ми харесва Samsung Galaxy Note 3 10.1  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно ти ли си го имал или сестра ти ? Защото дъщеря ми която е (доминиканска гражданка) почти вече пет годишна го има от две години. Всекидневно си сваля куп игри и няма кредитна карта! Ади проверявай си информацията преди да я постваш.Един ден когато ти го имаш а не сестра ти (американката) която си е направила акаунт в appstore с кредитна карта тогава пиши. Защото за да сваляш куп безплатни приложения не ти е нужна кредитна карта. Акаунт може да си направиш и без карта.п.п. Ти може и да си прав аз не споря че си седнал но определено не си наясно с материята.

И ти си прав, с тази разлика, че ти си в Доминикана, а ние живеем в България. Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти си прав, с тази разлика, че ти си в Доминикана, а ние живеем в България.

Това с кое от темата има общо !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с кое от темата има общо !!!

Има, като си дойдеш в България ще разбереш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.