Премини към съдържанието
marginal

Мисля, че някой ми сбръчква компа ...

Препоръчан отговор

Здрасти.

От извесно време (след кат ми отказаха да флезна ф САЩ) яко ми човъркат в компа.

Знам, че баш мутрите - NSA имат достъп до компа ми и то пълен такъв, влизане в него чрез тяхни си радио-вълни дори и като съм изключил всякакви мрежи и подобни, но ми е интересно дали са само те.

Случва ми се по някога, да ми затварят компа с екран на който пише еди кво си.

Давам линкове със снимките от екрана, щото за тук изглежда са прекалено големи, не са много качествени за съжаление.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Та, ако някой може и има желание да разшифрова написаното, бих му / и бил благодарен.

На подобни екрани преди ми пишеше, че компа ми бил прегрял, но не е верно, мутрите си ги измислят кви ли не ;-).

Благодаря предварително и живи и здрави :-).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Архивирай каквото имаш на хард диска си, че следващата им стъпка ще е да го изгорят дистанционно...
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирай каквото имаш на хард диска си, че следващата им стъпка ще е да го изгорят дистанционно...

Да изгарят каквото искат, нито ше е за пръв път, нито предполагам за последен.

Само да са живи и здрави им желая :-).

Да архивирам също не ми даваха до скоро, никва периферия или подобни ...

Сигурно обаждат студена война, ма аз не съм по войните.

Благодаря ти се пак :-).

Смени лекаря, само това ще ти кажа.

А ти си отвори очите, тва па аз само щи кажа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изгарят каквото искат, нито ше е за пръв път, нито предполагам за последен.Само да са живи и здрави им желая :-).Да архивирам също не ми даваха до скоро, никва периферия или подобни ...Сигурно обаждат студена война, ма аз не съм по войните. Благодаря ти се пак :-).

Говорех сериозно. Според снимките изглежда, че имаш грешни сектори на диска и това обикновено е лош знак.
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш неканени гости по твърдия диск, та вземи го архивирай преди да са те нападнали. :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирай каквото можеш и сменяй харда.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това е Явор Колев,дано да не съм прав ,че ......Input/Output Error говори достатъчно.Ако ти е важна информацията прави си бекъп на отделен диск и този може да го ползваш за ъглошлайф.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя яко се е филмирал, вижте снимките сложел е лепинка на камерата да не го гледат от

"Знам, че баш мутрите - NSA имат достъп до компа ми и то пълен такъв, влизане в него чрез тяхни си радио-вълни дори и като съм изключил всякакви мрежи и подобни"

Редактирано от dodo00 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорех сериозно. Според снимките изглежда, че имаш грешни сектори на диска и това обикновено е лош знак.

А, благодаря.

Аз също го бях взел сериозно, преди 8 години ми скапаха твърдия и мислех, че говориш пак за такава атака.

Все пак не ми се вярва това да става от само себе си.

Нямам кой знай какво на твърдия, а и може един ден те да ми дадат копие от това което са откраднали от компа ми :-).

Живи и здрави.

Имаш неканени гости по твърдия диск, та вземи го архивирай преди да са те нападнали. :D

Благодаря, но са ме нападнали отдавна.

Аз по стар български обичай си трая и чакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, благодаря.

Аз също го бях взел сериозно, преди 8 години ми скапаха твърдия и мислех, че говориш пак за такава атака.

Нямам кой знай какво на твърдия, а и може един ден те да ми дадат копие от това което са откраднали от компа ми :-).

Живи и здрави.

няма да ти дам това което съм намерил там - дори и след време :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това е Явор Колев,дано да не съм прав ,че ......Input/Output Error говори достатъчно.Ако ти е важна информацията прави си бекъп на отделен диск и този може да го ползваш за ъглошлайф.

Важи, благодаря, ма кой е тоя "Явор Колев"?

няма да ти дам това което съм намерил там - дори и след време :D

Недей да бъдеш толкова сигурен :-).

Ти може би си як по компютрите, ма аз съм як по познаването ;-) ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, благодаря.

Живи и здрави.

Благодаря, но са ме нападнали отдавна.

Аз по стар български обичай си трая и чакам.

Хард диска се скапва от самосебе си с течение на времето. Има живот. Не може да работи вечно. И не само. Може винаги да се повреди или изгори нещо по хардуера поради куп причини.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард диска се скапва от самосебе си с течение на времето. Има живот. Не може да работи вечно. И не само. Може винаги да се повреди или изгори нещо по хардуера поради куп причини.

Това го знам, но имам основателни причини, че в моя случай някой му помага да се скапе.

+ тва, преди 8 години когато ми замина твърдия със сичката информация, бях на нож с мутрите, спукаха ми 16 гуми, заляха ми колата с киселина от цялата дясна страна и от зад, след тва ми счупиха  джама и ми гепиха GPS и сфирка на обща стойност 1 800 $$$.

Тoчно преди да предаде Богу дух твърдия, на него се изписа: "I am John" ;-) ...

Редактирано от marginal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го знам, но имам основателни причини, че в моя случай някой му помага да се скапе.

+ тва, преди 8 години когато ми замина твърдия със сичката информация, бях на нож с мутрите, спукаха ми 16 гуми, заляха ми колата с киселина от цялата дясна страна и от зад, след тва ми счупиха  джама и ми гепиха GPS и сфирка на обща стойност 1 800 $$$.

Не се обиждай, но наистина те гони и то огромна параноя. Все пак това си е твой начин на мислене и начин на живот. Хардуера просто при работа се поврежда. Затова се дава и гаранция. Да не говорим, че в днешно време тенденцията е да работи на гаранцията си след което се поврежда, за да може да се купи друг  и да има производство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, но наистина те гони и то огромна параноя. Все пак това си е твой начин на мислене и начин на живот. Хардуера просто при работа се поврежда. Затова се дава и гаранция. Да не говорим, че в днешно време тенденцията е да работи на гаранцията си след което се поврежда, за да може да се купи друг  и да има производство.

Това относно гаранцията, политиката и и техническите проблеми на твърдите е така, но как реши, че ме гони огромна параноя?

Знаеш ли, че ме държаха на американската митница 4 часа, тормозиха ме с едни и същи въпроси и не ми дадоха да пия дори 1 кафе, без да забравяме, че не ми дадоха да се кача на полета ми?

От тогава, обясни ми ти как стана така, че изключвам се от мрежата, затварям компа и на другия ден мейловете ми са станали от еди колко си, на по малко. освен че страниците на ФФ са изчезнали, или са били променени?

А тва, че до скоро не можех да префърлям нищо на периферии-мериферии също ли е случайно?

Скапаха ми и няколко карти за памет.

Сега не ми се мисли за сичките идиотщини които съм преживял от оная случка, ма ако трябва ше го направя ;-).

А, да не забравя, недейте да съдите за мене, или тва което пиша тука по поговорките които съм написал в подписа си, едното няма НИЩО общо с другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама с  маркер  ли  се изписа или по-някакъв по-конспиративен  начин.. ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, но наистина те гони и то огромна параноя.

Между другото, тва пезе с тяхна - мутренската връзка с радио вълни, от която от няколко километра контролират компа дори когато е изключен от мрежата, го видях по техните новини (след като го изживях на моя комп).

Те обадиха, че такива компютри имало 100 000 по света, но в Щатите не правели такива работи :-))).

Ако искаш, ше потърся информация по въпроса и щи я пратя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, тва пезе с тяхна - мутренската връзка с радио вълни, от която от няколко километра контролират компа дори когато е изключен от мрежата, го видях по техните новини (след като го изживях на моя комп).

Те обадиха, че такива компютри имало 100 000 по света, но в Щатите не правели такива работи :-))).

Ако искаш, ше потърся информация по въпроса и щи я пратя.

Извинявай но с какво си предизвикал интереса им?

Работиш нещо строго секретно?

Разработваш софтуер?

Или си се изказвал критично по повод политиката им?

Как така от не знам си колко милиарда интернет потребители на тази планета точно теб са нарочили?

Спри компютъра, иди вземи си един душ, изпии една чаша от любимото си питие и си легни.

Утре стани рано и посети психиатъра си, помоли го да ти изпише по-силни лекарства и дано е добър и успее да те излекува от параноята.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята прогноза е C10H15N + C20H25N3O + може би и контролирани дози C17H19NO3.

Всъщност, сериозно:

Във всеки случай, най-вероятно, просто докато те е нямало, някоя мутра-хакер е влязла у вас, флашнала е ROM-а на твърдият ти диск със специален фърмуер на NSA, и в момента John се управлява дистанционно от Цецо Кукото чрез специални пакети, излъчвани на няколко килохерца извън честотната лента на 13 канал на 802.11 с апаратура, помещаваща се на кораба майка, вграден дълбоко под повърхноста на Луната, която се охранява денонощно от селенити, говорещи латински.

П.С: Лепенката на камерата няма да ти помогне - вече са те сканирали с advanced сонарна технология чрез трептенията от ел. мрежата на екрана на лаптопа ти.

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавай да не те заплуят за терорист, що всички знаем как действат чичковците с костюмите и черните цайси. Избират си некой(я) лесна мишена, после казват че, е терорист, хвърлат си една|две бомбички в центъра на НюЙорк, теглат пари от банките за войни и оръжия и така, КОЛЕТО СЕ ВЪРТИ.

Надявам се този разговор да не се подслушва!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята прогноза е C10H15N + C20H25N3O + може би и контролирани дози C17H19NO3.

Всъщност, сериозно:

Във всеки случаи, най-вероятно, просто докато те е нямало, някоя мутра-хакер е влязла у вас, флашнала е ROM-а на твърдият ти диск със специален фърмуер на NSA, и в момента John се управлява дистанционно от Цецо Кукото чрез специални пакети, излъчвани на няколко килохерца извън честотната лента на 13 канал на 802.11 с апаратура, помещаваща се на кораба майка, вграден дълбоко под повърхноста на Луната, която се охранява денонощно от селенити, говорещи латински.

П.С: Лепенката на камерата няма да ти помогне - вече са те сканирали с advanced сонарна технология чрез трептенията от ел. мрежата на монитора на лаптопа ти.

ЛоооЛ :D

Уникални сте, само едни пуканки ми трябват.

Сори за офтопика, ама не се сдържах. :wub:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛоооЛ :D

Уникални сте, само едни пуканки ми трябват.

Сори за офтопика, ама не се сдържах. :wub:

Аз вече си изпуках, но за съжаление ме хакнаха и тока спря.

Карам нa батерия!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.