Премини към съдържанието
Marss

Проблем с Nvidia драйвер

Препоръчан отговор

Както си играх лиги и ми даде BSOD, ресна се, мина лентата кадето зарежда уин-а и пак БСОД . 5-6 пъти, после го бих, не изкарва никаква картина, още го бих, после по някакъв начин след разглабянето му и изваждане на кабелите по 100 пъти и рам и твърд диск, зе че ми даде възможност да го преинсталирам с ХП. тръгна на вградената видео карта. не подкарва външната,, пак бъгясва и не се вкл. слагам му седмица, тръгва със вградената, със външната даже когато компа се вкл. не премигват лапите на клавиатурата. забил и не откъсва., а преди да сложа 7цата реснах биоса също, Влязох в диспечера на устройствата и там ми разпозна външната, но като сменя кабела = черен екран, напредак е че я разпозна, но как да я пусна в дейстивие ? забранява, вградената, рескам и пъхам кабела в външната и даже не премигна, само черно се едно няма карта..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се защо не си взел един чук и направо да си смлял компютъра от бой. Какви преинсталации и какви 5 лева. Проблема вероятно е във външната видеокарта. Може да е прегряла, може да не и работи вентилатора, а може просто да си е заминала. Може и самия слот да е мръсен да не прави контакт и още какво ли не.

1. При такива проблеми се прави профилактика на компютъра ( почистване и продухване от прах, както и пръскане на елементите с контактен спрей ако се налага).

2. Тества се всеки хардуер както и дали кабелите са ок. Ако нямаш възможност ПС се носи на специалист или на сервиз, където може да се направят необходимите проверки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вентилаторите работят, компа я разпознава, почистил съм всички слотове, няма проблем с прегряване.проблема е другаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.