Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам следния рутер: TP-Link Модел TL-wr740n. Проблемът ми е, че много често ми прекъсва връзката като проблема е, че ми изписва Limited Access и трябва просто да се дискънектна и да се кънектна отново и веднага се оправя. Понякога става веднъж за седмица, друг път над 20 пъти на ден. Понякога се случва да не може да се свържа наново без да рестартирам рутера. Интернет доставчика ми е Мегалан, но доколкото съм намерил информация, разбирам,че проблема е в рутера, а не в доставчика. 

Та ако ми помогнете ще съм ви благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам следния рутер: TP-Link Модел TL-wr740n. Проблемът ми е, че много често ми прекъсва връзката като проблема е, че ми изписва Limited Access и трябва просто да се дискънектна и да се кънектна отново и веднага се оправя. Понякога става веднъж за седмица, друг път над 20 пъти на ден. Понякога се случва да не може да се свържа наново без да рестартирам рутера. Интернет доставчика ми е Мегалан, но доколкото съм намерил информация, разбирам,че проблема е в рутера, а не в доставчика. 

Та ако ми помогнете ще съм ви благодарен!

Колко пъти ще пуснете една и съща тема? Предината е в раздел Рутери!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.