Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BaiIvan1

монитор до 400 лева

Препоръчан отговор

В техномаркета не ми харесаха изобщо надути цени и TN матрици. В останалите магазини изборът е ограничен или само с поръчка както ми казаха на едно място и вариантът за мен е онлайн поръчка. И пари ще взема до края на месеца, затова не съм си взел още. И този монитор искам да го ползвам още дълго време, което е причината да го избирам толквоа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+30 лева няма проблем. И каква е разликата между твоето предложение и асуса, освен цената и аз питах моя вариант на LG дали е AH.

Ами аз съм ти писал, един-два поста над твоя! Писал съм ти, че имам същия LG за който питаш дали е с AH-IPS матрица, а аз точно за същия съм ти писал, че е с AH-IPS, че и линк съм ти дал. Да почерпиш с 20 лева, каквато е разликата м/у моя линк и цената в интернет магазина от твоя линк... Да не говорим, че това е цена за покупка в магазина, където на място можеш да го видиш и провериш за изгорели и дефектни пиксели, а покупката на монитор от Интернет, е "котка в чувал".

Не знам принципно твоя вариант е с тунер а това дига цената (за това не се интересувам от такива). След като е толкова евтин явно е за сметка на нещо. 

И все по-евтини ще стават... Така е с техниката... Разбира се, винаги може да се плати повече, за едно и също нещо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пробването съм съгласен, но не съм от София, а и нямам кола. Има вариант да кажа точният модел тук в един офис и да ми го поръчат и да го пробвам на място, но не знам  каква цена  ще ми кажат. Така, че ако имаш конкретен вариант съм готов да го чуя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.