Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички :) Мисля че имаше подобна тема но не успях да се ориентирам за това реших и аз да направя. Та имам слушалки Beats by Dr.Dre MIXR но немога да случа на телефон с който да мога да получавам същия или по близък ефект до този който получавам като слушам през компютъра.Ако можете да ми препоръчате нещо стабилно и сравнително евтино ще съм ви много благодарен.:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте на всички :) Мисля че имаше подобна тема но не успях да се ориентирам за това реших и аз да направя. Та имам слушалки Beats by Dr.Dre MIXR но немога да случа на телефон с който да мога да получавам същия или по близък ефект до този който получавам като слушам през компютъра.Ако можете да ми препоръчате нещо стабилно и сравнително евтино ще съм ви много благодарен. :))

Много телефони са ми хвалили, че свирят чудесно, но от прослушането на последните, макар и доста скъпи модели, не съм срещнал нито един да ми е харесал. Явно поради простата причина, че все пак е телефон, независимо , че ще ползвате много добри слушалки.Също е важно и "копието" което сте качили в телефона доколко е качествено. А за евтин телефон със добро качество, май ще се разминете.Естествно е качеството от звуковата карта на компютъра/ говоря за добра карта/ ще е на много по-голяма висота и така се и получава на практика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Мото Г от скоро и мога да кажа, че звука ми харесва. Преди това имах галакси с, което се слави с един от най-качествените аудио чипове. Мотото не му остъпва по звук обаче. Тук можеш да прочетеш още за звука на този модел - http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g-review-1021p7.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като не си споменал бюджет и с оглед на слушалките, които иимаш, бих ти препоръчал някое HTC c Beats Audio, като например: HTC One

Редактирано от ScD (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето този го имам http://www.emag.bg/mobilen-telefon-google-nexus-4-16gb-cheren-62476/pd/EHL0NBBBM/ и свири по-добре от Галакси S3, свири и флакове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето този го имам http://www.emag.bg/mobilen-telefon-google-nexus-4-16gb-cheren-62476/pd/EHL0NBBBM/ и свири по-добре от Галакси S3, свири и флакове.

Това пък последното е напълно безсмислено... Едва ли ще различиш Lossy и Losless на мобилен телефон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък последното е напълно безсмислено... Едва ли ще различиш Lossy и Losless на мобилен телефон...

Не е точно така. Аз мога да различа кога на телефона ми Desire X със слушалки Sennheiser HD 219s свири флак или ейп и кога мп3

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно така. Аз мога да различа кога на телефона ми Desire X със слушалки Sennheiser HD 219s свири флак или ейп и кога мп3

Малко не ми се вярва съвсем, ама все пак едно тренирано ухо би усетило разлика, така че възможно е. :)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм си изнежил слухът с качествени елементи и не мога да слушам МР3, защото са изпразнени от сигнал и силно ме дразнят. Дори се дразня и когато флаковете са с по-висока компресия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всеки смартфон плейва flac

Не!!! Този, който има кодек за флак може да плейва този формат

Какви са тези флакове че не съм много наясно с тези неща? Някакъв вид формат на файла или?..

Да, мислете си като за зип на wav

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!!! Този, който има кодек за флак може да плейва този формат

Мне, веднага си дърпам VLC плеър или някой друг със всички кодеци и си плейвам колкото си искам флакове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне, веднага си дърпам VLC плеър или някой друг със всички кодеци и си плейвам колкото си искам флакове

какво не? я си купи един телефон без ОС и му инсталирай VLC. Преди да правиш такива капитални обобщения се замисли!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я си купи един телефон без ОС и му инсталирай VLC

всеки смартфон плейва flac

Четете по-добре постовете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четете по-добре постовете !

Ето смартфон, който не може да плейва директно флак: http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdHome?sp4ts.oid=3544382&ac.admitted=1391804052006.876444892.199480143

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето смартфон, който не може да плейва директно флак: http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdHome?sp4ts.oid=3544382&ac.admitted=1391804052006.876444892.199480143

http://www.shamrocksoft.com/blog/1669755-flac-player-for-windows-phone/

http://pocket-player.en.softonic.com/windowsmobile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

А за старите смартфони със симбиан - за него препоръчвам Jukebox - също плейва флакове !

Редактирано от Атанас Пачoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.shamrocksoft.com/blog/1669755-flac-player-for-windows-phone/

http://pocket-player.en.softonic.com/windowsmobile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

А за старите смартфони със симбиан - за него препоръчвам Jukebox - също плейва флакове !

Аз знам как може защото по имам. Въпросът е че без допълнителен софтуер не всички телефони могат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля, че и за обикновенните нокии имаше един плеър, който плейва флакове. Инсталира се като един апликейшън и готово.

Въпрос на софтуер и кодеци.

Аз ти гарантирам, че един 10 Mhz чип е достатъчен за декодиране на флаковете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от kolib4iata
      Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.
      Идеята беше да помогна с каквото мога.
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.