Премини към съдържанието
porata

Проблем със win-7

Препоръчан отговор

Преди малко както си отварях "Garena" Програма която служи като платформа за игри или нещо от сорта ноНа декстопат ми излезе син екран с адски много написани глупости. След секунда започна да зарежда някакви проценти и се рестартира Ще кача снимки да погледнете точно какъв е бил проблема http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1391642171n.jpghttp://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=cqs1391642213t.jpgСлучайно ако някой знае за какво става дума :) да драска 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BD_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%82%D1%82%D0%B0   bsod Windows ко да го прайш

угаси го хубаво и си лягай,, утре като го пуснеш и час два след това не се е случило същото си късметлия,ако ли не виж има ли черги в радятора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какви черги говориш Какво точно е това че е прашен че има прах по радиатора ли какво или Някоя част на компа е отишла...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

C:WindowsMinidump020614-16520-01.dmp

Архивирайте този файл, качете го някъде и дайте адрес за изтегляне, за да могат разбиращите да Ви помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dox.bg/files/dw?a=142704b37a 

Това е файла които архивирах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъдете търпелив и изчакайте! По това време няма да Ви отговорят.

Когато искате да допълните публикацията си, не натискайте „цитирай“, а „редактирай“.

Успех Ви желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dox.bg/files/dw?a=142704b37a 

Това е файла които архивирах :)

Те над мен са ти писали. Ако е само веднъж този син екран, може  да си спокоен.

Ако вземе да се повтаря, тогава трябва да се види какво му има.

Иначе ето тема.Във нея е описан проблем, който е свързан със твоят син екран

Важно:

Не тегли нищо от темата.Нама да ти помогне.Само я разгледай:

http://www.pcmaxutilities.com/wikiexefiles/safedrv-sys-error-fix-guide.html

http://advancedfix.com/windows-exe-files/how-to-fix-safedrv-sys.html#.UvMa8mJ_t_I

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко както си отварях "Garena" Програма която служи като платформа за игри или нещо от сорта ноНа декстопат ми излезе син екран с адски много написани глупости. След секунда започна да зарежда някакви проценти и се рестартира Случайно ако някой знае за какво става дума :) да драска 

Става дума за оплескана операционна система. И тъй като никой тук във форума няма представа какво си инсталирал/махал, и какви други промени си правил - простото решение е преинсталация.

ПП. Добре е да дадеш и повече информация за компютъра си. Защото може да е и хардуерен проблем.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

win-7 Не съм инсталирал никакви програми или пък да съм правил някакви ъпдейти в близките 3-4 месеца 2 гб -рам 1гб видео н-видиа 210... Незнам не съм запознат толкова с нещата и не знам точно какво да ви дам.. само 1 път излезе синият екран за сега ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от StefanoV08
      Вчера ударих компютъра и се появи син екран, рестартирах го и се оправи, но започна много да се бави (забива, chrome се отваря много бавно и не само той, fps в игрите пада значително)
      Моля за някаква помощ!
      П.С: Не знам дали темата е за тук, но мисля, че синия екран се появява заради грешка в хард диска 
    • от AdrianTT
      Хора, помагайте :| От няколко дни лаптопеца дава син екран. Днес също даде син екран и тъй като нямах време да го изчакам го изключих по време на синия екран. След това като поисках да го пусна при зареждането на Уиндоуса (7-ца) ми изписва следното нещо - no bootable device insert boot disk and press any key както и че може да има проблем с кабела, при положение, че съм го пуснал само с батерията. Има ли някакъв начин да се подкара Уиндоуса без въпросният буут диск. Опитах да направя нещо по Биос-а, но безрезултатно :|
    • от sdsdssdsdsdsdsddsds
      От известно време (и преди се е случвало) ми се показва син екран грешката е "atikmdag.sys". Инсталирал съм най-новите драйвери на видеото. 

CPU - Intel Core i7 3770K 3.5GHz (stock)
      RAM - CORSAIR 2x8GB Vengeance DDR3 2133Mhz 1.5V
      GPU - SAPPHIRE VAPOR-X HD7950 3GB GDDR5 OC with Boost
      HDD - 1T SG SSHD ST1000DX001
      PSU - Corsair 600W Builder Series CX V2
      OS - Windows 7 Home Premium X64 
    • от PhX
      Здравейте,

Имам една приятелка в чужбина и редовно си пишем по скайпа дали през телефона или компютъра но наскоро и се появил проблем в скайпа на лаптопа и, и не може да го реши дори скайп поддръжката не успяла да и помогне. Не ми каза много какво точно е направила но вика че е опитала всички възможни неща споменати от скайп съпорта а и някои неща от интернет, основните. Има Уиндоус 7. И понеже и аз не знам точно как да и помогна ви пиша да ми дадете някакви алтернативни решения. Предложих и реинсталация което не се е получило, вика от новия ъпдейт това се е случило. А проблема е че като отвори скайпа просто стои син прозореца, нито юзърнейм нито парола, нищо не може да се натисне. Предложих и по стара версия и се получи но пак след ден два се развали. Намерих уж едно решение 
      но и това не помогнало и от скайп съпорта и били препоръчали. Вие имате ли някакви идеи, нещо да се трият регистри или папки или от какво може да е причината? Не се задълбочавайте много в този проблем, просто ако ви идва на ум нещо или сте решавали този проблем преди по начин който го няма в сайта на скайп и т.н. защото вика че е опитала няколко метода и не са се получили. Глупаво ми е да я питам подробно за всеки един метод така че гледам да предложа нещо което не биха и препоръчали от скайпа, може би леко по сложно но сполучливо и да не е преинсталация на Уиндоуса, така винаги си решаваме проблемите но това е ненужно и непосилно за нея  
      Мерси
    • от Владислав Георгиев
      Здравейте, имам проблем със драйверите на NVIDIA GeForce 8500GT и проблема е BSOD- Blue Screen of Death.BSOD се получава когато инсталирам драйверите за видео картата от официалния сайт на nvidia. Знам че картата е стара, но не мисля, че е от това, понеже без драйвери грешката я няма но качеството на картината е трагично. Диск със драйвери също нямам. Картата е 256mb DDR2  128-bit. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен. Също така и с драйверите от Windows Update пак я има грешката единствено, когато съм във Safe Mode и деинсталирам драйверите тогава няма грешка. Параметрите на компютъра:Windows 7 64x bit-a, до вчера беше на x86 - грешката пак си я имаше.AMD Athlon Processor LE-1600 2.21 GHzNVIDIA GeForce 8500GT, също така имам и вградена видео карта, със нея не получавам BSOD, но е много слаба за каквато и да е игра или ако искам да гледам клип в интернет и почти не става за нищо - NVIDIA GeForce 6100 nforce 405 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.