Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Въпросът ми е следния: на една gmail поща получавам известие, когато имам отговор в някоя от темите ми в един форум. Може ли да се направи пренасочване на тази поща към друга поща на gmail ? Идеята е да има пренасочване само когато има съобщение от този форум, т.е. да има един вид филтър и ако съобщението е от точно този форум да препраща пощата и на другата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Въпросът ми е следния: на една gmail поща получавам известие, когато имам отговор в някоя от темите ми в един форум. Може ли да се направи пренасочване на тази поща към друга поща на gmail ? Идеята е да има пренасочване само когато има съобщение от този форум, т.е. да има един вид филтър и ако съобщението е от точно този форум да препраща пощата и на другата.

Settings->Forwarding, но това ще пренасочва цялата поща. Друг вариант е да теглите пощата чрез втория акаунт от първия (с IMAP), но отново ще се тегли цялата поща. Малко ме съмнява гугъл да има чак такива опции

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез филтрите би трябвало да може да се прави пренасочване само на конкретни писма към определен адрес.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез филтрите би трябвало да може да се прави пренасочване само на конкретни писма към определен адрес.

Да, напълно възможно е, задава се от настройките на gmail.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

Наистина опцията "Филтри" дава вързможност да се препраща само определена поща /има доста възможности за филтриране/. Ако искаме пренасочване на цялата поща се използва опцията "Пренасочване".

Важно: за да бъде приет адрес, на който да се пренасочи пощата, се изисква код, който се получава на получаващия адрес.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.