Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Эдравейте, мога ли да си направя лап топ? не толкова мощен мерси ,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как смяташ да го направиш ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти направя, пиши ми на лично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно ръководство :

Build your own laptop

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но зависи колко мощен ти трябва. Знам една знахарка, дето срещу около 1000 лв. прави магия и на другата сутрин получаваш лаптопа. Ако имаш интерес пиши.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси ама ако беше на бг еэик но все пак мерси

За направата на лаптоп ще ти е много необходим английски език.

Повярвай ми !

Може да започнеш направата му, с учене на английски.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо искате сам да си направите лаптоп? С познавателна цел,за собствено удоволствие,или защото смятате ,че ще ви излезе по-евтино.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно тук се толерират подобни теми и модератор няма да се намеси в това безумие и да прекрати агонията на темата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно тук се толерират подобни теми и модератор няма да се намеси в това безумие и да прекрати агонията на темата.

Защо агония ? Дори много жизнена изглежда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ти пука бре, забава да става.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ти пука бре, забава да става.

На мен не ми е забавно. Но е факт, че администратора печели импресии от реклами. А всички се хващат на въдичката.

Защо агония ? Дори много жизнена изглежда.

Може би защото е безумие. Онзи ден едвам запоих два проводника по платката на един лаптоп за бутона за включване, понеже целият беше смлян. Всичко толкова тънко, дребно и крехко. А нашият хубавец иска да строи лаптоп. Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човекът търси опростена технология.

От къде си сигурен?

Човекът може просто да не разбира. Или пък му е щукнало да си уплътни времето.Или някоя друга е причината.

Авторът на темата,само едни контра въпрос.Искате да сглобите.Да питам,а разглобявал ли сте някога?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но зависи колко мощен ти трябва. Знам една знахарка, дето срещу около 1000 лв. прави магия и на другата сутрин получаваш лаптопа. Ако имаш интерес пиши. на энахарки не вярвам, а пък эа 1000 лв дума да не става , написала съм не толкова мощен чети бе момко`

Може, но зависи колко мощен ти трябва. Знам една знахарка, дето срещу около 1000 лв. прави магия и на другата сутрин получаваш лаптопа. Ако имаш интерес пиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавно си е, но май темата ще е по-добре да бъде запътена към празните приказки като снощната. :)

Едит: Аз спирам с офтопика, че доста се насъбра. :P

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми е забавно. Но е факт, че администратора печели импресии от реклами. А всички се хващат на въдичката.Може би защото е безумие. Онзи ден едвам запоих два проводника по платката на един лаптоп за бутона за включване, понеже целият беше смлян. Всичко толкова тънко, дребно и крехко. А нашият хубавец иска да строи лаптоп.

Но нали и ти с твоите постове помагаш с импресиите ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За направата на лаптоп ще ти е много необходим английски език.

За лаптоп е необходим английски език...но въпроса е за лап топ(не лаптоп)...така че и Българския език става!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде си сигурен?

Човекът може просто да не разбира. Или пък му е щукнало да си уплътни времето.Или някоя друга е причината.

Авторът на темата,само едни контра въпрос.Искате да сглобите.Да питам,а разглобявал ли сте някога?

Какво би искал и би могъл да постигне човек, който не разбира ?

Освен всичко друго сред нас има и човек, който би могъл да окаже помощ, но не иска ;)

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забавно си е, но май темата ще е по-добре да бъде запътена към празните приказки като снощната. :)

Едит: Аз спирам с офтопика, че доста се насъбра. :P

Стига преди това да не се намесят ЦРУ,АНС,ФБР,DEA,както и асоциацията на американските домакини,печащи пудинг в неделя.

Ако човек не разбира,хубаво е да каже,че не разбира.За сега обаче имаме доста малко данни.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко пари?

Ето един евтин вариант, не много мощен но за офис, филми става

Публикувано изображение

Поне, ще може да гледа "Под Прикритие" :D    :lol6:

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.