Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вижте за какво става въпрос ... стига до 5,5 Мб. но телефона зацикля яко :)

Редактирано от ivelin79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте за какво става въпрос ... стига до 5,5 Мб. но телефона зацикля яко :)

А кой е българския оператор с 4G мрежа?

Освен това скоростите, обявени от операторите са максимални, не задължителни, зависи от покритие, брой клиенти, свързани към клетка и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да почерпиш по случая ?

Няма пароци брат ач .... :)

Освен това скоростите, обявени от операторите са максимални, не задължителни, зависи от покритие, брой клиенти, свързани към клетка и т.н.

Оператора е английски 3 mobile ... не съм си пуснал и интернет в квартирата шервам си от iphone на Тв-то и лаптопа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавай интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оператора е английски 3 mobile ... не съм си пуснал и интернет в квартирата шервам си от iphone на Тв-то и лаптопа ...

Щом оператора е английски тогава къде е новината ? Сега ако е гратис или неограничен със роминг е друго нещо иначе нищо впечатляващо за 4G мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом оператора е английски тогава къде е новината ? Сега ако е гратис или неограничен със роминг е друго нещо иначе нищо впечатляващо за 4G мрежа.

Новината е че в България едва ли някоа ще пуснат такъв интернет на абонатите си .. когато сключих договора с тях мрежата беше 3G и интернета пак беше перфектен .. след като преминаха на 4G не съм плащал 1 стотинка над това което плащам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новината е че в България едва ли някоа ще пуснат такъв интернет на абонатите си .. когато сключих договора с тях мрежата беше 3G и интернета пак беше перфектен .. след като преминаха на 4G не съм плащал 1 стотинка над това което плащам

Няма пълно щастие 4G и мъгли в пакет. Плащаш едно получаваш и бонус мъгла. А задавал ли си си въпроса че за мобилел интернет тая скорост е излишна ? Тоес не е нужна. Аз например плащам 60 долара на месец за 1.5mbps (домашен нет от кабелнара тв) и още 70 долара за 2гб мобилен 3G ама пък при мен е вечно лято и през ден карам кайт сърф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо примерно на МАКС ТЕЛЕКОМ. Виваком също имат подобна услуга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента Макс Телеком имат тестове в 10-ина града и - вЕрвай ми - скоростите са уникални.

Като имаш предвид, че връзката е през устройство "бисквитка", а не през кабел.  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента Макс Телеком имат тестове в 10-ина града и - вЕрвай ми - скоростите са уникални.

Като имаш предвид, че връзката е през устройство "бисквитка", а не през кабел.  :)

Знам, и ако трябва да бъдем прецизни и старата им мрежа (wimax) е (по стандарт) 4G :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.