Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемите са два.Първият е при гледане на видео,по тежки игри и работа в интернет особено при по тежки сайтове и видео с по голяма резолюция се получава едно насичане отначало по слабо и постепенно започва да насича все повече при повечето пъти екрана става черен и изписва долу до часовника за проблем знак удивителен и дисплея е изгаснал изведнъж след това се включа сам и пак започва едно насичане и накрая се самоизключва лаптопа изцяло.Вторият проблем е пада изведнъж скоростта на нета от 65kbit на 5kbit.Отписвам се и се вписвам няколко пъти и се оправя скоростта.Носил съм го на сервиз докато беше в гаранция няколко пъти не откриха проблема пращаха го в Румъния тъй като тук нямало сервизи на Леново.Но и там нищо и продължава да ги прави тези проблеми.Ако някой знае нещо по въпроса ще съм благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При толкоз оскъдна информация, бих предположил че е проблем с драйвъра за видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и в първия пост вероятно лаптопа прегрява. Nvidia  картата грее. Със сигурност при игра достига до над 70 градуса. Лаптоппите не са за игри поради проблем с охлаждането.

Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и покажи снимка на температурите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и в първия пост вероятно лаптопа прегрява. Nvidia  картата грее. Със сигурност при игра достига до над 70 градуса. Лаптоппите не са за игри поради проблем с охлаждането.Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и покажи снимка на температурите

Аз игри не играя казвам го по принцип.Главно видео и тежки програми и като цяло при сърфиране в интернет се получава.И наистина за кратко време много загрява и мисля че не е нормално.Имам допълнително охлаждане но няма ефект въпреки че е с три вентилатора поставката.Ще пусна снимка с температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз игри не играя казвам го по принцип.Главно видео и тежки програми и като цяло при сърфиране в интернет се получава.И наистина за кратко време много загрява и мисля че не е нормално.Имам допълнително охлаждане но няма ефект въпреки че е с три вентилатора поставката.Ще пусна снимка с температурите.

То е без значение дали е от игри или тежки програми. Подложката няма да те спаси. Просто Nvidia картите за лаптопи си греят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е без значение дали е от игри или тежки програми. Подложката няма да те спаси. Просто Nvidia картите за лаптопи си греят.

Направих тест за температурата с AIDA и това са стойностите:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези температури спокойно можеш да го ползваш за котлон....

Занеси го в сервиз да ти го почистат и сменят пастата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейт на биос направете

Никакъв Update на биос. Да го носи на сервиз да се почисти и продуха от прах. Да се смени пастата на процесора. Може да се провери да не би охладителя да си е заминал и да се налага да се смени с нов. Колкото повече го държи в това положение толкова повече му скъсява живота. Всеки момомент може да се прости с него.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих тест за температурата с AIDA и това са стойностите:

Температурите особено на видеото въобще не са добри. Незабавно го отворете и го почистете, да не се сбогувате с лаптопа. Ако нямате опит с разглабянето на лаптоп, по-добре го занесете на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.