Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема ми е следния след инсталиране на windows 7 - 64 bita не знам точно коя или кои версии на Microsoft visual C++  да инсталирам. Компютъра се ползва за игри, филми, музика и интернет. Дали трябва да инсталирам последнатата 64-битова версия или трябва да има от всяка 64 и 32 бита или всички версии да са инсталирани от 2005, 2008, 2010, 2012 година. Благодаря за помоща !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, проблема ми е следния след инсталиране на windows 7 - 64 bita не знам точно коя или кои версии на Microsoft visual C++  да инсталирам. Компютъра се ползва за игри, филми, музика и интернет. Дали трябва да инсталирам последнатата 64-битова версия или трябва да има от всяка 64 и 32 бита или всички версии да са инсталирани от 2005, 2008, 2010, 2012 година. Благодаря за помоща !

Кое налага инсталирането на Microsoft visual C++ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай най-новото и да е 64бита да върви по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое налага инсталирането на Microsoft visual C++ ?

Надявам се да получа отговор, а не въпроси ;) Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се да получа отговор, а не въпроси ;) Благодаря

Адекватни отговори могат да се дадат, когато си наясно с дадения проблем.

В противен случай могат по-скоро да извадят очи, отколкото да изпишат вежди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адекватни отговори могат да се дадат, когато си наясно с дадения проблем.

В противен случай могат по-скоро да извадят очи, отколкото да изпишат вежди.

Аз с проблема съм наясно, но ти май не си...намери си друга тема да си чешаш езика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз с проблема съм наясно, но ти май не си...намери си друга тема да си чешаш езика

Ако беше наясно, нямаше да питаш тук.

Чао !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато  инсталирам стари игри или програми някои искат версия 2005- 32 бит или 2008 32 бит, при положение че съм с 64 бит windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато  инсталирам стари игри или програми някои искат версия 2005- 32 бит или 2008 32 бит, при положение че съм с 64 бит windows.

Програмите искат рънтайм библиотеката, не цялото студио, итеглете си конкретните версии и ги инсталирайте

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво направих аз, дано да помогна на някой който се чуди като мен. Оставих си 2 версии 2010 и 2012 - 64 бита и махнах няколко 32 битови. И да отогворя на няколко по горни поста за какво са  ми били, след инсталирането на visual C++  производителноста при мен значително се увеличава, просто исках някой да каже най добра версия за 64-бит ОС. Лек ден!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво направих аз, дано да помогна на някой който се чуди като мен. Оставих си 2 версии 2010 и 2012 - 64 бита и махнах няколко 32 битови. И да отогворя на няколко по горни поста за какво са  ми били, след инсталирането на visual C++  производителноста при мен значително се увеличава, просто исках някой да каже най добра версия за 64-бит ОС. Лек ден!!!

Няма най-добра версия, те са различни. И ако игра иска версия 2008 няма да хареса 2010 а ще си иска 2008. Така че инсталирате всички, които ви трябват. НО рънтайм версиите, не самите развойни системи!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много години се занимавам с VS. До момента няма 64-bit версия на продукта. Всички версии на Microsoft Visual Studio са 32 - bit. Най-доброто решение при инсталирането на нова версия на VS e да се инсталира "на чисто", т.е. да няма друга по-стара инсталирана версия /понякога нещата се омешват макар че последно м/у версиите на 2012-13 нямаше проблем да са инсталирани едновременно/. След като инсталираш VS и направиш първата си програма можеш да я компилираш за 64-bit процесори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много години се занимавам с VS. До момента няма 64-bit версия на продукта. Всички версии на Microsoft Visual Studio са 32 - bit. Най-доброто решение при инсталирането на нова версия на VS e да се инсталира "на чисто", т.е. да няма друга по-стара инсталирана версия /понякога нещата се омешват макар че последно м/у версиите на 2012-13 нямаше проблем да са инсталирани едновременно/. След като инсталираш VS и направиш първата си програма можеш да я компилираш за 64-bit процесори.

Хубаво се занимавате, но прочетохте ли и осмислихте ли какво всъщност му трябва на питащия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво се занимавате, но прочетохте ли и осмислихте ли какво всъщност му трябва на питащия?

Не ме интересува за какво му е VS. Исках просто да му кажа да не си губи времето да избира между 32 или 64 bit, защото просто втората не съществува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме интересува за какво му е VS. Исках просто да му кажа да не си губи времето да избира между 32 или 64 bit, защото просто втората не съществува.

Вие не сте прочел нищо от темата!!! На него му трябват рънтайм библиотеките, не целия развоен пакет!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие не сте прочел нищо от темата!!! На него му трябват рънтайм библиотеките, не целия развоен пакет!!!

Мисля че на въпроса "Здравейте, проблема ми е следния след инсталиране на windows 7 - 64 bita не знам точно коя или кои версии на Microsoft visual C++  да инсталирам....." много точно и ясно съм отговорил. Не съм длъжен да чета целия форум, нито да разбирам "какво е искал да каже автора" на въпроса, нито да си губя времето с подобни обяснения. Съжалявам за изгубеното си време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че на въпроса "Здравейте, проблема ми е следния след инсталиране на windows 7 - 64 bita не знам точно коя или кои версии на Microsoft visual C++  да инсталирам....." много точно и ясно съм отговорил. Не съм длъжен да чета целия форум, нито да разбирам "какво е искал да каже автора" на въпроса, нито да си губя времето с подобни обяснения. Съжалявам за изгубеното си време.

Ако бяхте скролнал само няколко реда по-нагоре щяхте да прочетете истинския въпрос, а не този, който автора мисли че трябва да зададе.

И щом съжалявате за изгубено време значи просто не искате да помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.