Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам принтер Lexmark Z645. Сега за пръв път го свързах с лаптопа (в описанието). Когато заредих диска с драйверите обаче ми излезе това:
Публикувано изображение

Погледнах в device manager-a - принтера беше в списъка и пишеше Device is working properly. На driver details вади 'No driver files are required or have been loaded for this device.' Пробвах да принтирам една страница (с Офис 2010 съм) но не се получи нищо - като кликнах на бутона "Печат" ми излезе прозoрец да запаметя документа във формат .xps (не знам защо) - направих го и не стана нищо. Пробвах и опцията 'add printer' в word - само че моя модел го няма в списъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйверите да не са за ХР ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да си дръпнеш драйвери от тук, като се съобразиш с това, за коя ОС и колко битова е тя.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за драйверите, подкараха го. Имам проблем с качеството на принтирането обаче. На ето този етап от инсталацията 

Публикувано изображение

ми изкара ето такава страница за настройка: http://prikachi.com/images/550/7039550m.jpg (извинявам се за качеството на снимките, нещо фотоапарата ми и той не бива).

А тестовата страница с логото на Lexmark изглежда ето така http://prikachi.com/images/551/7039551A.jpg

Заредил съм с чисто нова черна и употребявана цветна (не знам колко точно, не съм я ползвал аз), но индикатора за нивото на мастилото ми дава и за двете пълни догоре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.