Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Alfa Romeo Beibee

Max Payne 3 безкрайно зареждане -,-

Препоръчан отговор

Направих всичко по инсталацията  ( крак , профили и т.н.) , прерових форуми правих неща от клипове и пак не ми тръгва...малко помощ ? -.- :shock11::angry22: версията е Макс Пейн 3 (2012)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно неможе да се свърже / пробвай друго копие

пиратските копия са така - свиквай

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно неможе да се свърже / пробвай друго копие

пиратските копия са така - свиквай

е на клиповете им върви... :ДД а и се намират хора който да го потвърдят Т–Т искам да я играя тази игра айде малко помощ :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни Макса плюс още едно заглавие на рока струваха няколко долара в Амазон.

Изчакай промоция, я в Стиим, я в Амазон, Хъмбъл Бъндъл и т.н..

Как може за 5 лева да се занимавате цял ден с глупости?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих всичко по инсталацията  ( крак , профили и т.н.) , прерових форуми правих неща от клипове и пак не ми тръгва...малко помощ ? -.- :shock11::angry22: версията е Макс Пейн 3 (2012)

За между другото що не вземеш да ни кажеш набързо конфигурацията ти , тази игра е много тежка едно време и на мене ми зареждаха по цял ден игрите заради слабият ми хардуер. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За между другото що не вземеш да ни кажеш набързо конфигурацията ти , тази игра е много тежка едно време и на мене ми зареждаха по цял ден игрите заради слабият ми хардуер. :)гледал съм геймплей на същия лаптоп като моя оня я играеше на макс.....Лаптоп:Acer Aspire E1-571G - много го хвалят ;дд и наистина за 1-ви път да видя лаптоп който да му вървят всички игри на макс без лаг :3Процесор: Intel Core i3 - 2,4GHz 2MB L3 CacheВидео Карта: nVIDIA GeForce GT 620M - 1ГБRAM: 4GB

Преди няколко дни Макса плюс още едно заглавие на рока струваха няколко долара в Амазон.

Изчакай промоция, я в Стиим, я в Амазон, Хъмбъл Бъндъл и т.н..

Как може за 5 лева да се занимавате цял ден с глупости?

Изобщо не знаех за цените а в сайт за торенти - мисля знаете кой казват че дори и да си я купя пак ще имам ядове... .>.<

Редактирано от Alfa Romeo Beibee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.