Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
VipKokata

Въпрос относно покупка на игра.

Препоръчан отговор

Здравейте, тия дни ще си купувам CS:GO от Steam :) Имам няколко въпроса: 1. Ако, си преинсталирам компютъра ще мога ли отново да си изтегля CS:GO от Steam безплатно ? 2. Ако, си сменя по някаква причина IP ще мога ли да изтегля играта безплатно от акаунта в който съм я закупил ? 3. Как е по-добре да закупя играта - на диск или код ? 4. Знаете ли кога ще има предстоящи промоции ? Играта не ми е толкова спешна, ако трябва ще изчакам за промоция :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Ще можеш пак да я инсталираш, веднъж закупена играта си ти остава в steam и после може да си я инсталираш колкото искаш

2. Ако си смениш IP, интернета, компютъра или каквото и да било, steam ще иска потвърждение че това си ти като ти пратят потвърждаващ e-mail на пощата с която си се регистрирал

3. С код може би е по - евтино и не се занимаваш да търсиш по магазините :)

4. Кога ще има промоция едва ли може някой да ти каже :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено по празниците има промоции. Но говоря за "световни" празници - по Великден примерно има промоции. Също и Summer Sale има. Абе просто добавяш си играта в Wishlist и то ще ти праща на e-mail-а кога играта е намалена.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам ще има промоции пролетта. Следи всеки ден сайта. В петък се появяват по 2-3 игри на промоция. През седмицата също може да изскочи нещо. Чакай големи намаления от поне 75 %. 

Колегата отгоре е казал за Великден. STEAM  имат интерес да предлагат големи намаления от време на време, защото игрите им са с цени около 100% над нормалните. Това всички го знаят и едва ли някой купува, освен някои нови заглавия. Но дори и да са нови, пак има големи намаления след някой друг месец.  

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цс-го просто не си струва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом съм тръгнал да го купувам, значи ми харесва. Играл съм CS:GO в един приятел и ми хареса :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Snuri, не сме тук за да обсъждаме играта,а да помогнем на човека. Личното мнение си го запази за теб си, защото според мен не е правилно... бих казал,че е най-добрата ЦС досега.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.