Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Преди време взех тази полупрофесионална камера, но се появи една бяла черта по средата на дисплея като артефакт на видеокарта, докато снимам.
Всичко на всичко камерата е на около 8 часа видеозапис, но явно лош късмет точно като свърши гаранцията се появи този проблем. 
Сега от сервиза казаха, че вероятно ремонта ще излезе към 200-250лв.
Искам да попитам има ли желаещи и за колко/къде мога да я продам в това й състояние. Камерата е с две батерии на общо около 8 часа запис, оптика, токове, дисплей и т.н. всичко и е наред. Може да се види на място, ако сте от Пловдив област, свържете се на bmas@abv.bg ако имате желание. Единствения дерт поради който не работи е вероятно някакъв видео чип, който прави този артефакт. 

Модела е този от горния линк. Не знам каква цена мога да взема, затова и питам. Гледам че само батериите вървят по около 50лв., но искам да ви попитам, колко може да се вземе общо за камерата. Благодаря!

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не е мястото да я продаваш. 

Пусни я в Продавалника, пиши "Цена по договаряне", и - кой колкото предложи.

ПП. И защо само се излагате да пишете глупости като "полупрофесионална"?...  :mad:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно бе boss. Какво се държиш като лелка настойник. Ако нещо не ти понася, никой не те кара да отговаряш точно на подобни теми. Кажи "може да я продадеш в продавалника с цена по договаряне"... с тези "лирични отклонения" като твоите форумите заприличват на детска градина.

Искам да попитам, ако има хора с опит да кажат какво мога да и взема и къде да я продавам. Може да кажат и сервизи/магазини и тем подобни, които изкупуват подобни продукти. Може да има тук и някой с подобен проблем, който да каже и точно какво и има, защото официалните сервизни центрове са си "доячи".. като нищо може да излезе и дребен проблем. 

Точно в продавалника ще се избият да търсят видеокамери. Полупрофесионална се води и както я взех от магазина, тази камера струваше 1300лв. при покупка, а съм виждал да се снимат сватби и с по-евтини от нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно бе boss. Какво се държиш като лелка настойник. Ако нещо не ти понася, никой не те кара да отговаряш точно на подобни теми. Кажи "може да я продадеш в продавалника с цена по договаряне"... с тези "лирични отклонения" като твоите форумите заприличват на детска градина.

Искам да попитам, ако има хора с опит да кажат какво мога да и взема и къде да я продавам. Може да кажат и сервизи/магазини и тем подобни, които изкупуват подобни продукти. Може да има тук и някой с подобен проблем, който да каже и точно какво и има, защото официалните сервизни центрове са си "доячи".. като нищо може да излезе и дребен проблем. 

Точно в продавалника ще се избият да търсят видеокамери. Полупрофесионална се води и както я взех от магазина, тази камера струваше 1300лв. при покупка, а съм виждал да се снимат сватби и с по-евтини от нея. 

Снимане по сватби не е довод за професионализъм. Това си е прилична потребителска камера с малко интересни възможности.

Може в сервизния център да ви искат доста пари, но се замислете за факта че те искат 200 а камерата е струвала 1300. Тоест вашите обвинения че са "доячи" са безпочвени. Иначе с този дефект камерата трудно може да се ползва и си мисля че ще можете да я продадете за 300-400 лева, не повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този дефект в момента изобщо не може да се ползва камерата, иска ремонт на вероятно този чип за видеото или човек с подобен проблем, който да знае как да си я поправи. Тя стартира и екрана примигва с тази бяла черта/артефакт по средата. Иначе всички останали компоненти са на 100% здрави, те са си направо нови, защото към 8 часа запис не е нищо за една камера/техника. 

Ще се постарая довечера да пусна и клип с проблема, дано някой го е срещал и да ми даде повече яснота отколкото получих в сервиза, защото отговора беше колко пари ще ми вземат и че "вероятно" е видео чипа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли при този проблем някой, ще я купи и то за висока цена, след като не се знае какъв е проблема.  Ако камерата е добра, я носи в сервиза и след като я ремонтират искай гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм обявил цена, че да е висока. Горе изникна 300-400лв., но и аз мисля че е висока.. Чудя се за към 250 максимум 300, но не знам дали струва толкова, затова и пиша тук, ако има фотографи да кажат, може и някой да е ремонтирал нещо подобно.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента камерата струва 600 лева. Ако ремонта е 250 лв мисля, че ще е трудно да бъде продадена за 300. Дано да греша.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 99% съм сигурен, че няма да е в наличност, пък и не вярвам някой да тръгне да купува от този битак. 

Цялата работа на тази продажба ще е на някой ако са му нужни компонентите, защото са скъпи и качествени, вероятно съвместими и с много други модели, в краен случай ако желае да си я поправи и да я ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.