Премини към съдържанието
novich

Asus F80Q липсващи драивъри!

Препоръчан отговор

Здравейте,

През идния уикенд се каня да инсталим Windows 7 и реших да си подготвя необходимите драйвъри ,програми и т.н.

Влязох  в официалната страница на Асус и какво беше моето учудване,когато не открих драивъри за друга операционна система освен Windows XP/Vista.Опитах се да си реша проблема чрез "чичко Гугъл",но за съжаление без резултат.

Надявам се някой да ми помогне да разреша този проблем.

Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Виста драйверите трябва да сработят със седмицата без проблем. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другия вариант, който може да пробваш е да свалиш тази програма. Тя ще може да ти помогне. Избираш опцията Download via torrent. Сваля се като Iso файл. Използваш Daemon Tools или друга подобна на него програма и си готов. Вчера един лаптоп MSI го преинсталирах и тази програма ми помогна за драйверите, понеже от сайта на MSI не можеше да се свали нищо.

PS: Може да използваш и съвета на techmaniac. Само че там ще трябва директно да даваш Install на всеки драйвер, а не AutoRun защото Windows ще ти изпищи, че драйверите не са за седмица.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо по принцип драйверите за Vista работят без проблем и при 7-ца. Това го казвам от опит, и не съм сигурен дали при всеки хардуер така ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,за бързите отговори и оказаното съдеиствие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо по принцип драйверите за Vista работят без проблем и при 7-ца. Това го казвам от опит, и не съм сигурен дали при всеки хардуер така ! :)

Не, не работят винаги. Поне над 20 случая съм имал с несъвместимост на драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.