Премини към съдържанието
smehurko1

Син екран и рестарт на компютъра докато работи.

Препоръчан отговор

Здравейте,Напоследък често взе да ми се появява следния син екран, както си работя на компютъра и изведнъж син екран и рестарт, предните пъти доста бързо зареждаше и изчезваше и не можех да прочета много или да го снимам, но последния път имах тази възможност, стоеше и го снимах, изключих компютъра и го включих и всичко за щастие май си е както трябва, искам да попитам, някой, който е имал същия проблем или знае, може ли да ми обясни на какво се дължи това и съответно какво мога да направя?Син екран (снимка 1)

Син екран (снимка 2)

Редактирано от smehurko1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правена ли е профилактика на компютъра скоро?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Ако не можеш да го направиш ти трябва да се занесе на сервиз, за да се почисти от прах и мръсотия. Последния пут, когато се случи при мен това нещо, се оказа че една плочка РАМ не контактува добре със слота на дъното. След почистване и пръскане с контактен спрей всичко тръгна нормално.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.retinapost.com/error-code-0xc0000000a-windows.php Проблема е софтуерен.Липсващ или неправилен драйвър.Може да има и липсващи системни файлове.Може да се оправи с възтановяване  на системата в по стара дата.Намиране на виновния драйвър,преинсталирането му или в краен случай преинсталиране на уиндоус. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.retinapost.com/error-code-0xc0000000a-windows.php Проблема е софтуерен.Липсващ или неправилен драйвър.Може да има и липсващи системни файлове.Може да се оправи с възтановяване  на системата в по стара дата.Намиране на виновния драйвър,преинсталирането му или в краен случай преинсталиране на уиндоус. 

Дали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали?

Пробвай с възстановяване на системата или връщане на системата с по-ранна дата, ако си задал тази опция. Все пак не е зле да се направи и профилактика на компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с възстановяване на системата или връщане на системата с по-ранна дата, ако си задал тази опция. Все пак не е зле да се направи и профилактика на компютъра.

Ще го преинсталирам и надявам се да не ми прави повече този проблем, ако продължи ще го занеса за профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го преинсталирам и надявам се да не ми прави повече този проблем, ако продължи ще го занеса за профилактика.

От колко време компютъра не е почистван?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4-5 месеца.

Предполагам, тогава че проблема е софтуерен. Пробвай с преинсталация или с връщане на системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.