Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте има ли такова чудо. Идеята ми е вместо да  нося лаптоп на място - да използвам това устройство, също така ако има опция да е по - универсално , няма да е лошо

Благодаря за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте има ли такова чудо. Идеята ми е вместо да  нося лаптоп на място - да използвам това устройство, също така ако има опция да е по - универсално , няма да е лошо

Благодаря за отговорите

Дефинирайте вашето разбиране за "тествана на матрици"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите

Трябва ли да има клавиатура, екран, RAM памет и диск ?

Глупав въпрос.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уред за тестване на матрици , вместо да нося цялото дъно, аз намерих, ама нещо цената не ме устройва. Искат му 130 лв, аз по-добре да взема два избушени лаптопа и с тях да давам!

идеята на тестването е дали работят, дали не мажат екрана и така нататък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уред за тестване на матрици , вместо да нося цялото дъно, аз намерих, ама нещо цената не ме устройва. Искат му 130 лв, аз по-добре да взема два избушени лаптопа и с тях да давам!

Че то ако е 130 лева нищо не е. Нали все пак трябва и работа да върши.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

т.е. за тестване на монитори, не на матрици! ако искате специализирано устройство то си струва парите (ако е 130 лева). Иначе сметнете и разхода ви за лаптоп, усилията за мъкнене, време за стартиране на ОС, приложение.... за 130 си заслужава, но зависи колко пъти на ден правите тези тестове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

т.е. за тестване на монитори, не на матрици! ако искате специализирано устройство то си струва парите (ако е 130 лева). Иначе сметнете и разхода ви за лаптоп, усилията за мъкнене, време за стартиране на ОС, приложение.... за 130 си заслужава, но зависи колко пъти на ден правите тези тестове

Идеята ми е като ги купувам от продавалник - някой да не ме прецака лошо!. Има ли нещо , по което мога чрез огледа да мога да констатирам, освен това че може да е пукната!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми е като ги купувам от продавалник - някой да не ме прецака лошо!. Има ли нещо , по което мога чрез огледа да мога да констатирам, освен това че може да е пукната!

С оглед - освен външни механични повреди - не. Но колко често купувате монитори? 3-4 на ден?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С оглед - освен външни механични повреди - не. Но колко често купувате монитори? 3-4 на ден?

Рядко 1, 2 на месец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рядко 1, 2 на месец

Ами какъв е проблема да носите и ползвате лаптоп тогава?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какъв е проблема да носите и ползвате лаптоп тогава?

Така е, благодаря за отговорите, просто си мислех че е по-евтино

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.