Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден конфигурацията ми на пц то :

AMD A8 3870 3.00 GHZ APU е процесора

ATI R7 SAPPHIRE 1 GB GDDR5 е видеокартата

4 GB е рам-та

Когато си пусна играта ФИФА 11 някак си след 10-та минута самият екран започва да насича не върви както трябва самата картина забива с местенето си , а да поясня че миналата седмица превъртях BF 3. Има ли начин да се оправи този проблем и с фифата че много ми се цъка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно е проблем с играта. Деинсталирай я и я инсталирай отново. Ако е свалена от торент може проблема да е от там

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно е проблем с играта. Деинсталирай я и я инсталирай отново. Ако е свалена от торент може проблема да е от там

Aми значи братле сваляна е от замунда първият път аз не успях да забележа как е но я деинсталирах и пак си я инсталнах и го забелязах този проблем след като почнах по продължително да я играя мисля да я сваля от друг торент тракер , kickass или може би arena-та. Аз мисля че с тази машина ще мога и 12-та да подкарам ама този проблем с 11 напълно ме отказа !!!

Редактирано от MISHO_SHAMARA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато чаках 14ката и аз цъках 11 мултиплеър и да , тази от замундата си има проблеми , нямах проблеми като твоите , но играя примерно 5 минути и през 1 минута почва да лагва , лагва 20 секунди спира , след 1 минута пак същотото. Така ,че просто я намери и пробвай от друг тракер , ако все още имаш проблеми явно проблема ти е хардуерен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато чаках 14ката и аз цъках 11 мултиплеър и да , тази от замундата си има проблеми , нямах проблеми като твоите , но играя примерно 5 минути и през 1 минута почва да лагва , лагва 20 секунди спира , след 1 минута пак същотото. Така ,че просто я намери и пробвай от друг тракер , ако все още имаш проблеми явно проблема ти е хардуерен.

Еми свалих я от арена-та същата работа стига до 20 минута и айде почва да лаги минимизирвам играта замалко пуснах я пак 5 мин игра и айде почне се че направо голям лаг , а преди малко пробвах PES 13 с пачове перфектно върви , жалко...

А до колкото наскоро бях с вградена видеокарта и те естествено вградените дърпат рам , сега вече съм с отделна , но проблема е че РАМ-та ми показва че е още 3.25 usable както беше при вградената ,а тя е изключена , има ли начин да се оправи да ми е чисто 4 ГБ свободни ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми свалих я от арена-та същата работа стига до 20 минута и айде почва да лаги минимизирвам играта замалко пуснах я пак 5 мин игра и айде почне се че направо голям лаг , а преди малко пробвах PES 13 с пачове перфектно върви , жалко...

А до колкото наскоро бях с вградена видеокарта и те естествено вградените дърпат рам , сега вече съм с отделна , но проблема е че РАМ-та ми показва че е още 3.25 usable както беше при вградената ,а тя е изключена , има ли начин да се оправи да ми е чисто 4 ГБ свободни ?

Ако рамта ти показва 3.25 вместо 4 , дори когато не играеш , значи платките не са сложени правилно.Но дори с 2 рам може да се играе тази фифа , така , че не вярвам да е от това , провери си температурите да не прегрява видеокартата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако рамта ти показва 3.25 вместо 4 , дори когато не играеш , значи платките не са сложени правилно.Но дори с 2 рам може да се играе тази фифа , така , че не вярвам да е от това , провери си температурите да не прегрява видеокартата

То показва 4 ГБ рам просто показва 3.25 използвани правилни са споко , доколкото температурите ме съмнява по простата причина че играя къде къде по големи тежки шутъри с часове и си върви супер надали прегрява ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.