Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
qnkov

Проблем с видеото на нов латоп?

Препоръчан отговор

Имам леново чисто ново Г510 ... кпу - и5, видео 8570м, но не можем да сложиме драйвери. Слагаме ги и показва удивителен и работи само вграденото дето е там 8бит и т.н., с уиндолс 7 сме. Да не би да требва да активираме видеото и как? Най-новите драйвери слагаме и не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам леново чисто ново Г510 ... кпу - и5, видео 8570м, но не можем да сложиме драйвери. Слагаме ги и показва удивителен и работи само вграденото дето е там 8бит и т.н., с уиндолс 7 сме. Да не би да требва да активираме видеото и как? Най-новите драйвери слагаме и не става.

1.Какво не ви хареса в раздела за преносими компютри?

2. От къде теглите драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш първо драйвера за чипсета на дъното, след това драйвера за вградената видеокарта и най-накрая драйвера за външната видеокарта. Колегата Ken ти е дал линк с драйверите от сайта на прозиводителя. В зависимост от ОС трябва да си свалиш коректните и да спазваш стъпките.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.