Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
lqlq94

Решен проблем с рутер и въпрос

Препоръчан отговор

Здравейте от предната си тема както е описано в нея имах проблем с рутера.Ето линк към темата :

В предишната тема е писано за всички варианти които съм пробвал. Цъкни тука. Та нямаше ме известно време в нас и отново пробвах с рутера пак неставаше. Един познат ми каза да пробвам да сложа друг адрес на рутера и трябвало да стане.Пробвах го и се изненадах че стана смених адреса от :192.168.0.1 на 192.168.192.5 (адреса е на Lan). Интересува ме как така се получи. Смисъл такъв защо от смяната на адреса повлия на рутера.

Редактирано от lqlq94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от предната си тема както е описано в нея имах проблем с рутера.Ето линк към темата :

В предишната тема е писано за всички варианти които съм пробвал. Цъкни тука.Та нямаше ме известно време в нас и отново пробвах с рутера пак неставаше. Един познат ми каза да пробвам да сложа друг адрес на рутера и трябвало да стане.Пробвах го и се изненадах че стана смених адреса от :192.168.0.1 на 192.168.192.5 (адреса е на Lan).Интересува ме как така се получи. Смисъл такъв защо от смяната на адреса повлия на рутера.

Сменил си Default Gateway, няма нищо учудващо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменил си Default Gateway, няма нищо учудващо. :)

Това с какво точно променя обстоятелствата . Преди 15 дена неможех да се свържа с същия рутер при адрес 192.168.0.1 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с какво точно променя обстоятелствата . Преди 15 дена неможех да се свържа с същия рутер при адрес 192.168.0.1 .

Нали сам си конфигурирал, та кое не ти е ясно ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще задам въпроса си различно . Защо на друго място в офис където предлагат на друг оператор интернет си върви без проблем на 192.168.0.1 а на другия трябваше да сменя адреса за да тръгне всичко.Какъв трябва да е тоя проблема че чак да неможе да се подкара при адрес 192.168.0.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.