Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Пробвах вече няколко лпеъра но по време на инсталация ми показва че не може да се инсталира правилно за този уиндоус и след инсталиране песента почва да прекъсва и сече, единствено Уиндоус Медиа Плеър работи добре.

Искам да разнообразя програмите като инсталирам и други плеъри подходящи за този уиндоус.

Някои ако знае нещо по темата моля да пише тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с AIMP3 плейър?  И с какъв точно Windows 7 си ?

Редактирано от lqlq94 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям AIMP

Подкрепям AIMP

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за AIMP. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся Аудио Плеър

WinAmp : http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=389

GOM Audio : http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=2010

KMPlayer чудесен мултимедиен плейър : http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1076 /Дразнещи са рекламните банери/

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с  AIMP3 /последна версия/, пробвах с Winamp Pro v5,63, пробвах с VU player, но всички прекъсват .

Уиндоуса ми е : Windows 7 Ultimate Service pack 1

Оценка за производителност 4,9 /ако това е важно/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така прекъсват ? Драйверите на звуковата карта инсталирани ли са правилно ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом всичките прекъсват, то това значи, че има нещо нередно в ОС или компонентите на системата ти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с  AIMP3 /последна версия/, пробвах с Winamp Pro v5,63, пробвах с VU player, но всички прекъсват .

кога прекъсва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробва с преинсталация на Звуковия драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоуса е инсталиран в специализиран сервиз 'не знам как са работили там' но пак повтарям че още при инсталирането на тези плеъри излиза съобщение че са НЕ съвместими с тази ОС, и ако продължа е възможно да имам проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоуса е инсталиран в специализиран сервиз 'не знам как са работили там' но пак повтарям че още при инсталирането на тези плеъри излиза съобщение че са НЕ съвместими с тази ОС, и ако продължа е възможно да имам проблем.

Каква е точната версия на ОС, и версията на плеърите които се опитваш да инсталираш ? Питам това защото ако системата ти работи с x86 архитектура, то програми писани за x64 няма да ти тръгнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

акаунта с който сте влезли в компа. като администратор ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж колко бита ти е операционната система до оценката ти го пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоуса ми е : Windows 7 Ultimate Service pack 1

Оценка за производителност 4,9 /ако това е важно/

Аз съм с Уиндоус 7 ултимейт и същият плеър,производителност 3,4 нямам проблеми.Имаш навярно проблем с драйвъри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж колко бита ти е операционната система до оценката ти го пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При инсталация на програма , със или без драйвери за устройстовото тя си се инсталира . Описания проблем както е видно започва още при инсталацията на която и да е програма за възпройзвеждане . Това си е проблем на ОС . Повечето програми от категорията не "намират " разлика между 32 и 64 битова ОС , работят си идеално и при двата варианта . 

Автора не споменава при какви обстоятелства се е натъкнал на проблема - след преинсталация на ОС или какво изобщо се е случило или е правил до момента в който са констатирани неволите .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е точната версия на ОС, и версията на плеърите които се опитваш да инсталираш ? Питам това защото ако системата ти работи с x86 архитектура, то програми писани за x64 няма да ти тръгнат.

Това не е така Манияк! На моя Windows (64 бита) съм инсталирвал 64 и 32 битова версия на Potplayer-работят безпроблемно и двете версии!

Автора-веднъж при проблем с една програма ползвах това  и проблема се реши. Аз лично не гадая какъв е проблема при теб,но може да пробваш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако настоява за липса на съвместимост може да пробва това, но и аз съм с вин7 и нямам проблем с винамп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация на аудио драйвера и ако пак има проблем рекламация в "специализирания сервиз" . Няма да се учудя ако са слагали драйверите с някой пакет за да не си играят да ги търсят част по част . И такива "сервизи" има , даже на баща ми нa компа бяха оставили целия пакет 4 GB  в C-то :shock11: , иначе парите му прибрали .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

акаунта с който сте влезли в компа. като администратор ли е

Да, влизам като Администратор.

под оценката пише - 64-битова операционна система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как прекъсва - върви 5 сек и край спира или тръгва спира тръгва спира

да не е нещо като кабелчето, че на мен мишката ми накъсваше и докато разбера че е от кабела сменях драйвери преинсталирах 2 пъти и накра реших да замеря кабела

Редактирано от dodo00 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом има проблем с повече от 1-2 програми , то тогава нещата не са до съвместимости въобще . Пак ще кажа - програмите за възпроизвеждане (звук и видео ) при нормална инсталация с читав Уиндоус си работят и на 32 и на 64 бит. му версии . Автора само програмите за музика ли е пробвал ? Нещо друго не е ли опитал да инсталира ?

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом има проблем с повече от 1-2 програми , то тогава нещата не са до съвместимости въобще . Пак ще кажа - програмите за възпроизвеждане (звук и видео ) при нормална инсталация с читав Уиндоус си работят и на 32 и на 64 бит. му версии . Автора само програмите за музика ли е пробвал ? Нещо друго не е ли опитал да инсталира ?

каза че като инсталира му изписва грешка и аз мисля че нещо системата не е наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.