Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Може ли малко помощ относно конфигурация.Заделил съм 800 лева за нов компютър за синът ми.Ще се използва повече за игра отколкото за друго.Той играе Assassins Creed.Не знам дали бюджета е достатъчен,но в краен случай мога да дам не повече от 200 лева допълнително.Монитор има syncmaster 215tw,както мишка и клавиатура.Трябва му само компютър.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код: ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+ AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK POWER COL AX7870 2GBD5-2DHE/OC CM N400 BLACK/USB3 X 2 /NO PSU Обща стойност - 898.28 лв. с ДДС

Линк: http://nikem-bg.net/cart/46268p1r47524p1r1002735p1r46473p1r49505p1r49616p1rf.html +

Thermaltake Smart SE 530W 101лв 999лв с ДДС, като захранването е с безплатна доставка

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна, без да давам препоръки, че разликата между 800 и 1000 лева е голяма в тоя ценови диапазон. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От едно място е всичко. Кутията е като n400 (почти същата е).

BB код:

Обща стойност - 971.26 лв. с ДДС

друг вариант за по-малко пари е 
BB код:

Обща стойност - 851.04 лв. с ДДС
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна, без да давам препоръки, че разликата между 800 и 1000 лева е голяма в тоя ценови диапазон. 

Както написах ако може да се сглоби нещо за 800 добре,ако ли не мога да заделя най-много още 200 лв.Благодаря Just Human и mrazqmakaroni.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както написах ако може да се сглоби нещо за 800 добре,ако ли не мога да заделя най-много още 200 лв.Благодаря Just Human.

Естествено, че може и за по-малко. Въпросът е, че разликата е голяма. Аз гледам от гледната точка на редовен четец на подобни теми и чувствам, как може да почне мерене на п...

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Доставката ще е около 30 лв. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за предложенията,но за сега се спирам на това което е предложил naruto.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.

Вече поръчах това което ми предложи naruto.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.