Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Носи го на сервиз. С това описание в темата нищо повече не може да се каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен защото процесора или видеото прегрява не се охлаждат добре,за друга причина не се сещам.Ако не разбираш носи го на сервиз ако се окаже това проблема едно слагане на термо паста няма да ти излезне скъпо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможности доста . Като начало преди да "цъкаш " изтегли и пусни програмата Speccy

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1670

Дай снимка от нея с моментните температури . Ако се окажат високи - в сервиз да се почисти и сменят термопастите

Ако температурите след 10 мин. работа  са нормални - пак в сервиз да го прегледат за възможни проблеми с чиповете (чипсет , видеокарта частично отлепени )

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....или пък проблем с батерията.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цъкам си малко и гасне после го вкл. и 'при стартирането на windows пак гасне що така ? :help wanted4:

Какво цъкаш? Игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ne prosto ruchkam i gasne ne e ot pregrqvane !

Имаш проблем с буксата за зарядното значи.. Имах същия проблем с моя лаптоп (тошиба) и му смених буксата и сега е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом автора е сигурен че не е от прегряване , тогава да изпробва следното :

Сваля батерията и остава включен само на зарядно , стартира се система . Ако системата не стартира то проблемите са или в зарядното, или в буксата , или (вероятно ) повреден чарджър на дъното .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз по подобен проблем..С лаптоп Asus M50 series,преди няколко месеца е сменен харда,почистен,сменени пасти,всичко,беше много добре,тих..И преди седмица почна да се появява син екран на WIndows за грешка и изключване,после това изчезна,почна сам да се изключва,стана пак шумен,даже единият път едвам го включихх,още преди заредажнето на Windows се изключваше.От няколко дена не ми правеше проблем,но вчера при изключване от контакта за 1 минута се изключи пак.Той е доста стар на 5 години,дали има нещо общо със зарядното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сините екрани със сигурност не са свързани със зарядното . Какво е правено на този компютър аз лично не зная , едва ли и някой друг знае . Едва ли нещо конкретно може да се даде като съвет в тази ситуация . При появяване на синия екран можете да снимате грешката която е показана и да пуснете снимката тук . Друг вариант е да пуснеш в  хардуерния раздел на форума отделна тема  , там ще укажат кой точно файлове да предоставиш за разчитане на грешката предизвикала синия екран и съответните насоки за решаване на проблема .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.