Премини към съдържанието
iddqd

препоръка за аудио система

Препоръчан отговор

Старата ми аудио система към пц то почна да сдава багажа и сега търся да купя нещо ново. Мисля да е нещо за не повече от 500 лв. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предпочитания 2+1,5+1,7+1 ???  порови се из Техномаркет Технополис сайтовете ;)

по добрите неща струват и повече пари ... :ph34r::whist:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.ixbt.com/multimedia/microlab-ah500.shtml

Далеч по -добри от горният модел и със почти 100 лева по-евтини!

Къде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петроff нямам предпочитания.

johny01 тези са към 700 аз мисля към 500 да дам.

Microlab A-H500 тази марка не съм запознат с нея. Качествена ли е? Дали дава дефекти и тн?

Редактирано от iddqd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Петроff нямам предпочитания.

johny01 тези са към 700 аз мисля към 500 да дам.

Microlab A-H500 тази марка не съм запознат с нея. Качествена ли е? Дали дава дефекти и тн?

Дал съм линк! Прочете ли го? Тук не се правят анализи , а коментираме. За да ти ги посоча, значи че са добри и то много, а за дефекти се спрете да питате, защото може никога да не дефектират, а може и след 5 минути, след като сте ги включил. Имате конкретен въпрос и е отговорено изчерпателно. На въпроса на колегата  "Къде" - от България. Съвсем наскоро ги купи "skalata" . На линка има малък тест и отзиви, написани от тестове на модела!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм линк! Прочете ли го? Тук не се правят анализи , а коментираме. За да ти ги посоча, значи че са добри и то много, а за дефекти се спрете да питате, защото може никога да не дефектират, а може и след 5 минути, след като сте ги включил. Имате конкретен въпрос и е отговорено изчерпателно. На въпроса на колегата  "Къде" - от България. Съвсем наскоро ги купи "skalata" . На линка има малък тест и отзиви, написани от тестове на модела!

"Съвсем наскоро ги купи "skalata""-? Къде в БГ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Защо съм написал кой ги е купил? Не се ли сети? За да го питаш и да ти даде повече инфо, ако се интересуваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а тия не са ли яки

http://megavoice.bg/?pid=167&product=1415 

А ресивър имаш ли?

Ресивър имаш ли?

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този комплект тонколони (PIONEER S-ES3TB), ще трябва ресийвър. Защото те са "пасивни".

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

а тия не са ли яки

http://megavoice.bg/?pid=167&product=1415 

Вие колони за какво ще си купувате? Да се борите с тях или да слушате музика!Техническите раздели са сериозни и в тях се пише това, което е редно. А най важнотое: колони се купуват не през форум, а като отидете на място и ги послушате на различен жанр музика. тогава сам можете да прецените кой модели на Вас най много са Ви харесали. А като ги занесете в къщи, последните ще свирят естествено малко по-различно от това, когато са били в магазина. Остава само вашият избор.Тук 10 човека ще ви предложат това, което на тях харесва, а не на Вас.И общо, всеки от тях ще е прав за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз взех друг модел,но той вече е изчерпан,а този модел предложен ти от lz4jw го има тук –по скоро е почти същия май :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да прекалено хубави бяха за да е истина

Можеше да е истина, но ти много бързаш и се метна на най-дървената система с микроколони. Трябваше само да си вземеш един 5 -6 канален ресивър втора ръка за 150-200 лв. и щеше да е истина.

https://bgaudioclub.org/showthread.php?26233-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B8!! погледни цената на сонито. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора ръка ресиивър??? Не мерси имам си такъв лол

Само не се заблуждавай, че втора ръка транзисторен ресивър+дори и тези посредствени колони  PIONEER S-ES3TB няма да е по-добре от този джангърник дето си купил. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е по-добре докато ресиивърна не се преебе. Аз лично купих нов ресивър защото стария ми почна да издиша. Какъв е смисъла да си сменя стария ресиивър с стар? Колко време ще е по-добре? Месец, два или година? Това е ретро модел коя година е? ЩЕ почнат да му отказват каналите и само ще се ядосвам язък за колите. След това ще трябва да дам 500 лева за нов ресиивър понеже няма да искам да се мъча отнова с стар времено поправен ресивър. Аз лично мисля да поправя временно стария си ресивър и да го продам както прави този човек в момента. Никои няма да разбере че ресивъра има проблеми около полвин една година ще си има звук без проблеми и после ще почнат ядовете. Аз мисля да си изкарам доста дълго време с този ресивър дето съм купил сега. Онзи дето ти показа няма дори хдми порт, моя има 5 хдми порта. Нямам намерения да правя гробница за стари части в нас. Човека му се е израдвал избушил го е и сега да го зема да издъхне в нас. Куца оферта. Още по-куцо би било да комбинираш този ресиивър дето ти показа с тези колони дето аз показах. 450в ресивър с 900в колони много практично няма що. :clown:  :shock11:  :no-no:

Редактирано от iddqd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е по-добре докато ресиивърна не се преебе. Аз лично купих нов ресивър защото стария ми почна да издиша. Какъв е смисъла да си сменя стария ресиивър с стар? Колко време ще е по-добре? Месец, два или година? Това е ретро модел коя година е? ЩЕ почнат да му отказват каналите и само ще се ядосвам язък за колите. След това ще трябва да дам 500 лева за нов ресиивър понеже няма да искам да се мъча отнова с стар времено поправен ресивър. Аз лично мисля да поправя временно стария си ресивър и да го продам както прави този човек в момента. Никои няма да разбере че ресивъра има проблеми около полвин една година ще си има звук без проблеми и после ще почнат ядовете. Аз мисля да си изкарам доста дълго време с този ресивър дето съм купил сега. Онзи дето ти показа няма дори хдми порт, моя има 5 хдми порта. Нямам намерения да правя гробница за стари части в нас. Човека му се е израдвал избушил го е и сега да го зема да издъхне в нас. Куца оферта. Още по-куцо би било да комбинираш този ресиивър дето ти показа с тези колони дето аз показах. 450в ресивър с 900в колони много практично няма що. :clown:  :shock11:  :no-no:

Нямам намерение нито време да ти обяснявам колко не чуваш петела. Ресивъра дето ти показах беше само пример за колко малко пари може да се вземе такъв /под 100 лв./. Иначе ако си обърнал внимание ти писах, че за 150 - 200 лв. може да се вземе нещо значително по-добро неразличимо от ново.

Със последното си изречение показваш, че нямаш ни най малка представа как се комбинират усилватели колони и т.н./тези колони и с 20 вата усилвател пак ще свирят, но за тебе е проблем!/.

Никога не си слушал наистина качествен звук и затова се радваш на тези дрънкалки. Жалкото е, че си се набутал със толкова много пари, вместо със същата сума да направиш една малка крачка напред към по-добър звукк от това дето си имал до момента. Парите са си твои и ти си решаваш в крайна сметка. Ние сме във форума да се съветваме и ако можем да си помагаме. Ако ти се отдаде възможност някой ден да чуеш истински колони и усилвател с качествен источник на сигнал ще се сетиш за какво съм ти говорил.

Поздрави!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти явно не прочете какво ми е мнението за износените ресиивъри. Щом можеш да си позволиш да се занимаваш с втора ръка техника давай. Аз лично нямам време и нерви за тази екстра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

..."Ако ти се отдаде възможност някой ден да чуеш истински колони и усилвател с качествен источник на сигнал ще се сетиш за какво съм ти говорил."

Приятелю! Няма смисъл да се ядосваш и да обясняваш на всеки.  Аз правя така: Като видя и усетя, че някой не ме разбира в тази област на техниката /ниска честота/ и преставам да му помагам по нататък. Направил съм си едно списъче и като погледна в него, зная дали е уместно да отговарям или да му прескоча питането! Защо не направиш и ти така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..."Ако ти се отдаде възможност някой ден да чуеш истински колони и усилвател с качествен источник на сигнал ще се сетиш за какво съм ти говорил."

Приятелю! Няма смисъл да се ядосваш и да обясняваш на всеки.  Аз правя така: Като видя и усетя, че някой не ме разбира в тази област на техниката /ниска честота/ и преставам да му помагам по нататък. Направил съм си едно списъче и като погледна в него, зная дали е уместно да отговарям или да му прескоча питането! Защо не направиш и ти така?

Ама. Стефане, какво му се ядосваш толкова? Пичът е няк'ъв тийн, дето няма и да те послуша - на него му се иска джангър, това качествен звук явно не е приоритетно. Ама един хубав ден ще се усети (дано), че джангър и качество са две съвсем различни неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е бил съм на партита и концерти с хиляди ватове звук. Не знам какво ми се правите на толкова велики. Бил съм на повече дж ски партита с професионална техника от вас. Верно е, че за сега съм с мини колони, но към този усилвател мога да включа още един буфер голям като моя и големи колони. Не знам за кво толкоз започнахте да хейтите. Стига комплекси пичове преглътнете чувството си за величие и се успокойте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.