Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си взема телевизор до 500 лв. но се чудя на кое да заложа на марка или екстри. Ето някои линкове над които гледам. На последният има няколко телевизора, но парвите линкове мисля че са доста конкурентни .

http://www.technomarket.bg/products/09127017/toshiba-32l2333 - Този телевизор е fullHD на доста добра цена

http://www.technomarket.bg/products/09127373/toshiba-32w2333 - тук се спестяват 70 лв за сметка на fullHD

http://zora.bg/samsung/ue32f4000/22521#!prettyPhoto - тук телевизорат е Samsung което мисля че е голям плюс но е на цената на парвият който е FullHD , дали си струва да се лиша от FullHD за сметка на марката. 

приемам и други предложения до около 500лв

Мерси предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 479 лв - LG32LN540B 1368x768

За 549 лв - LG325400 1920x1080

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 479 лв - LG32LN540B 1368x768

За 549 лв - LG325400 1920x1080

Според вас LG. Неисках LG защтото един приятел си взе и се развали на 4-тия ден , а също съм чувал , че LG имат някои дефекти . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Според вас LG. Неисках LG защтото един приятел си взе и се развали на 4-тия ден , а също съм чувал , че LG имат някои дефекти . 

Че той и за 2500 лева ако е решил да се развали ще го направи само за 2 минути!  За 500 лева са ти предложили добри решения! Със екстри трябват още много пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Второто предложение на колегата hlevoust за мен е най удачно. Добави още малко обаче и няма да сгрешиш.

Iz4jw много точно  е обяснил относно притесненията ти.

Нямам какво да добавя повече-колегите са дали много изчерпателни предложения и отговори!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По лично мои наблюдения съм за LG - страхотна картина, плейърът им е много добър. Цветовете на Toshiba са някак неистински, бледи, без голяма възможност за настройка. При Samsung пък е точно обратното - ярки, наситени, един вид "вадещи окото". При толкова много предложения на пазара съвета ми е да се заложи на изпитана марка (а не Finlux, Crown и др.), разликата в цените почти няма. Пък и за този бюджет има наистина добри попадения, вече евентуално ти решаваш дали ще е FullHD и дали за в бъдеще няма да искаш да добавиш и приставка SMART TV, примерно :) :) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел си взе Мерцедес и скоро след това (не помня точно) скъса колянов вал. Няма да си купувам Мерцедес щото дават понякога дефекти.....

ПП: На евтините телевизори на Самсунг (със скъпите не съм запознат) не  им харесвам цветовете, не успявам да ги докарам и от настройките. Тошибата ми има по хубави цветове (имам и Самсунг) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя кога ще излезе телевизор с андроид без да се налага за целта да ползвам допълнително устройство (USB)! Също така освен LED да е малко повече от 3D в смисъл такъв, че 3D-то да се гледа и без да се ползват очила - ама това за сега са само мечти :D :D :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... а също съм чувал , че LG имат някои дефекти . 

Да си чувал за марка, която гарантира 100% нечупливост? Щото и аз не съм... 

Аз пък се чудя кога ще излезе телевизор с андроид...

Според ревютата за 2014 г, които вече излязоха, част от моделите на Филипс ще са с Андроид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според ревютата за 2014 г, които вече излязоха, част от моделите на Филипс ще са с Андроид.

Значи поне за андроида няма да е чакане в далечното бъдеще (за 3D без очила си е все още мечта) :)По странното е, че на картички постигат обем на изображението, а за 3D телевизор който да се гледа без очила никой не говори (за производителите става дума)?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата е отговорено относно избора-аз добавям глас за LG325400 , а на plamen74 да му кажа,че телевизор на който може да се гледа 3D без очила има-продава се и в БГ.Кой е той,как и що-да пита чичко Google :whist: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата е отговорено относно избора-аз добавям глас за LG325400 , а на plamen74 да му кажа,че телевизор на който може да се гледа 3D без очила има-продава се и в БГ.Кой е той,как и що-да пита чичко Google :whist: 

Не ставаше въпрос да са отделно андроида и 3D-то без очила, а в комбинация, ама нали бързаш да пишеш...?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. Също така освен LED да е малко повече от 3D в смисъл такъв, че 3D-то да се гледа и без да се ползват очила - ама това за сега са само мечти :D :D :D..

Ta май не ставаше въпрос заедно с андроид и 3D без очила,ма както и да е!? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По лично мои наблюдения съм за LG - страхотна картина, плейърът им е много добър. Цветовете на Toshiba са някак неистински, бледи, без голяма възможност за настройка. При Samsung пък е точно обратното - ярки, наситени, един вид "вадещи окото". При толкова много предложения на пазара съвета ми е да се заложи на изпитана марка (а не Finlux, Crown и др.), разликата в цените почти няма. Пък и за този бюджет има наистина добри попадения, вече евентуално ти решаваш дали ще е FullHD и дали за в бъдеще няма да искаш да добавиш и приставка SMART TV, примерно :) :) :)

Бих казал ще Finlux си е изпитана марка, само че проблемът е че 2009г. я взема турската VESTEL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ta май не ставаше въпрос заедно с андроид и 3D без очила,ма както и да е!? :)

Аз пък се чудя кога ще излезе телевизор с андроид без да се налага за целта да ползвам допълнително устройство (USB)! Също така освен LED да е малко повече от 3D в смисъл такъв, че 3D-то да се гледа и без да се ползват очила - ама това за сега са само мечти :D :D :D

Очила трябват ли ти? Именно за комбиниран телевизор с андроид и 3D без очила ставаше дума!!! ;)

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Очила трябват ли ти?...

Tребат ми шоту нещо ми свети в очите :cool:

То така и така и в темите за телевизори взеха да се пишат сумати глупости,та що да не са изтропам и аз :tongue2:

Мееега :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.