Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си взема телевизор до 500 лв. но се чудя на кое да заложа на марка или екстри. Ето някои линкове над които гледам. На последният има няколко телевизора, но парвите линкове мисля че са доста конкурентни .

http://www.technomarket.bg/products/09127017/toshiba-32l2333 - Този телевизор е fullHD на доста добра цена

http://www.technomarket.bg/products/09127373/toshiba-32w2333 - тук се спестяват 70 лв за сметка на fullHD

http://zora.bg/samsung/ue32f4000/22521#!prettyPhoto - тук телевизорат е Samsung което мисля че е голям плюс но е на цената на парвият който е FullHD , дали си струва да се лиша от FullHD за сметка на марката. 

приемам и други предложения до около 500лв

Мерси предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 479 лв - LG32LN540B 1368x768

За 549 лв - LG325400 1920x1080

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 479 лв - LG32LN540B 1368x768

За 549 лв - LG325400 1920x1080

Според вас LG. Неисках LG защтото един приятел си взе и се развали на 4-тия ден , а също съм чувал , че LG имат някои дефекти . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Според вас LG. Неисках LG защтото един приятел си взе и се развали на 4-тия ден , а също съм чувал , че LG имат някои дефекти . 

Че той и за 2500 лева ако е решил да се развали ще го направи само за 2 минути!  За 500 лева са ти предложили добри решения! Със екстри трябват още много пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Второто предложение на колегата hlevoust за мен е най удачно. Добави още малко обаче и няма да сгрешиш.

Iz4jw много точно  е обяснил относно притесненията ти.

Нямам какво да добавя повече-колегите са дали много изчерпателни предложения и отговори!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По лично мои наблюдения съм за LG - страхотна картина, плейърът им е много добър. Цветовете на Toshiba са някак неистински, бледи, без голяма възможност за настройка. При Samsung пък е точно обратното - ярки, наситени, един вид "вадещи окото". При толкова много предложения на пазара съвета ми е да се заложи на изпитана марка (а не Finlux, Crown и др.), разликата в цените почти няма. Пък и за този бюджет има наистина добри попадения, вече евентуално ти решаваш дали ще е FullHD и дали за в бъдеще няма да искаш да добавиш и приставка SMART TV, примерно :) :) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел си взе Мерцедес и скоро след това (не помня точно) скъса колянов вал. Няма да си купувам Мерцедес щото дават понякога дефекти.....

ПП: На евтините телевизори на Самсунг (със скъпите не съм запознат) не  им харесвам цветовете, не успявам да ги докарам и от настройките. Тошибата ми има по хубави цветове (имам и Самсунг) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя кога ще излезе телевизор с андроид без да се налага за целта да ползвам допълнително устройство (USB)! Също така освен LED да е малко повече от 3D в смисъл такъв, че 3D-то да се гледа и без да се ползват очила - ама това за сега са само мечти :D :D :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... а също съм чувал , че LG имат някои дефекти . 

Да си чувал за марка, която гарантира 100% нечупливост? Щото и аз не съм... 

Аз пък се чудя кога ще излезе телевизор с андроид...

Според ревютата за 2014 г, които вече излязоха, част от моделите на Филипс ще са с Андроид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според ревютата за 2014 г, които вече излязоха, част от моделите на Филипс ще са с Андроид.

Значи поне за андроида няма да е чакане в далечното бъдеще (за 3D без очила си е все още мечта) :)По странното е, че на картички постигат обем на изображението, а за 3D телевизор който да се гледа без очила никой не говори (за производителите става дума)?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата е отговорено относно избора-аз добавям глас за LG325400 , а на plamen74 да му кажа,че телевизор на който може да се гледа 3D без очила има-продава се и в БГ.Кой е той,как и що-да пита чичко Google :whist: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата е отговорено относно избора-аз добавям глас за LG325400 , а на plamen74 да му кажа,че телевизор на който може да се гледа 3D без очила има-продава се и в БГ.Кой е той,как и що-да пита чичко Google :whist: 

Не ставаше въпрос да са отделно андроида и 3D-то без очила, а в комбинация, ама нали бързаш да пишеш...?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. Също така освен LED да е малко повече от 3D в смисъл такъв, че 3D-то да се гледа и без да се ползват очила - ама това за сега са само мечти :D :D :D..

Ta май не ставаше въпрос заедно с андроид и 3D без очила,ма както и да е!? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По лично мои наблюдения съм за LG - страхотна картина, плейърът им е много добър. Цветовете на Toshiba са някак неистински, бледи, без голяма възможност за настройка. При Samsung пък е точно обратното - ярки, наситени, един вид "вадещи окото". При толкова много предложения на пазара съвета ми е да се заложи на изпитана марка (а не Finlux, Crown и др.), разликата в цените почти няма. Пък и за този бюджет има наистина добри попадения, вече евентуално ти решаваш дали ще е FullHD и дали за в бъдеще няма да искаш да добавиш и приставка SMART TV, примерно :) :) :)

Бих казал ще Finlux си е изпитана марка, само че проблемът е че 2009г. я взема турската VESTEL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ta май не ставаше въпрос заедно с андроид и 3D без очила,ма както и да е!? :)

Аз пък се чудя кога ще излезе телевизор с андроид без да се налага за целта да ползвам допълнително устройство (USB)! Също така освен LED да е малко повече от 3D в смисъл такъв, че 3D-то да се гледа и без да се ползват очила - ама това за сега са само мечти :D :D :D

Очила трябват ли ти? Именно за комбиниран телевизор с андроид и 3D без очила ставаше дума!!! ;)

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Очила трябват ли ти?...

Tребат ми шоту нещо ми свети в очите :cool:

То така и така и в темите за телевизори взеха да се пишат сумати глупости,та що да не са изтропам и аз :tongue2:

Мееега :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от slavi91
      Здравейте! Телевизорът е Toshiba 40L2456D. От време на време забиваше, но напоследък стана много начесто и напрактика не може да се използва, защото след всяко забиване трябва да се изключва от контакта. Под забиване, нямам предвид да забие картината  а самият телевизор. Пример сменяш си каналите и спира на някой и вече не реагира, нито на дистанционното, нито на бутоните на телевизора. Или пък нещо си настройваш или цъкаш в менюто и спира. Междувременно каналът, който си гледаш си върви. Не спира нито звук, нито картина. Надявам се, че ме разбрахте. Това, което до момента пробвах е да му дам reset tv, но така не се оправи. Свалих и последната версия на firmware от сайта на Тошиба, но тя се оказа същата като тази, която съм му инсталирал преди 2-3г.- 01.00.50. Въпреки това я инсталирах наново, но  това не реши проблема.

• от tishkoz
      Здравейте! Имам следния въпрос към вас.. Как да свържа домашното си кино към телевизора(трябва ми единствено и само да изкарам звук)!Ще покажа снимки на входове и изходи на двете неща 
      П.с телевизора няма 3.5мм букса за слушалки
      Дом.кино Panasonic SA-PT160 http://prikachi.com/images.php?images/779/9457779J.jpg 
      ТВ-LG43uj620v- http://prikachi.com/images.php?images/780/9457780P.jpg
    • от Alexandar Jelev
      Здравейте, искам  да попитам някой може ли да ми помогне за курсовата задача, ще му бъда изключително благодарен? :)
      Задачата е следната:
      Съставете програма с функции за:
      а) Въвеждане от клавиатура във файл и в масив ( чрез добавяне) данни за автобусни превози ( до 35 ) - Автогара Варна: маршрут, дата (1 до 31), номер на автобуса, фамилия на водача, брой пътници, цена на съответните билети, обща сума на билетите - през месец юли. Извеждане текущото съдържание на масива (файла) на екран;
      б) Извеждане на екран справка за всички превози през избран ден от месеца ( със запитване за нова справка);
      в) Извеждане на екран номерата на автобусите и общата сума на билетите от превозите, извършени с тях, подредени в низходящ ред по сумата.
                   Главна функция main() -с меню  за избор на функции и проврка за състоянието на данните.  Използване на функции с предаване на параметри.

• от Petar02
      Здравейте,
      Имам за задача да създам база данни за мобилен оператор. Какъв вид заявка или отчет или таблица трябва да създам, с която всеки месец да се създава автоматична фактура с дължима сума според определени критерии (на какъв вид план си и каква трябва да бъде месечната ти такса). И също какъв вид форма трябва да направя, за да се плаща тази фактура.
      Благодаря предварително за оказаното съдействие.
    • от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.