Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм сигурна дали е за тук темата. Когато посочвам нещо с курсора, се появява съобщение в малка кутия, което е черно все едно е маркирано, преди беше бяло. И ако дам ляв бутон и се опитам да избера нещо от менюто като изтрий, копирай и т.н. то става черен правоъгълник. Знаете ли защо става така? post-346757-0-78401400-1391862060_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в контролния панел на Windows и от там в настройките на мишката и си избери стандартен курсор. Това трябва да ти реши проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворих настройките на мишката, навсякъде където пише нещо е черно и не се вижда текста. Сложих нормално състояне на курсора, но не се оправи. Може би е от нещо друго, видео карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не съм сигурна дали е за тук темата. Когато посочвам нещо с курсора, се появява съобщение в малка кутия, което е черно все едно е маркирано, преди беше бяло. И ако дам ляв бутон и се опитам да избера нещо от менюто като изтрий, копирай и т.н. то става черен правоъгълник. Знаете ли защо става така? Публикувано изображениеБез име.png

Пробвай това:

1. Start

2. Right Click Computer

3. Select Properties

4. Click the Advanced System Settings

5. Advanced Tab

6. Under Performance, Click Settings

7. Under Custom: tick (uncheck) the check-box FADE OR SLIDE MENUS INTO VIEW

8. Apply & OK.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах, но няма промяна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах, но няма промяна

С коя версия на Windows си ?

Ако е Windows 7 пробвай да смениш темата на Basic.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.