Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен видеото ти си заминава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да може да тестваш хардуера просто се занимаваш буквално с глупости в момента. Може проблема да не е от видеокартата, може да е от дъно, захранване, може да има проблеми с кондензатори и т.н. Занеси компютъра на сервиз. Ако трябва в друг град, за да му се направи пълна диагностика. Пак ще дадеш по-малко пари отколкото да съсипеш компютъра. Все пак това си е мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено се занимавам с глупости, играейки си да напипам някакво положение, в което софтуера да не закача болното място на компютъра, но нямам много варианти в момента. Едва след седмица ще разбера дали бих могъл да си позволя, каквото и да било. Следващите дни ще е така, така че ще следя за мнения и идеи преди да го пратя някъде, след което ще споделя и какъв е бил проблема, бъде ли намерен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре една диагностика в сервиз,но виж ако имаш приятел да ти даде негова видео карта да видиш дали пак ще ти прави същите проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да има от кого да взема видео карта, но всичките ми приятели се насочиха към лаптопи, а други са с вградени... Предполагам е от възрастта... Май само аз още си играя на игри :D Макар, че вече само с Haerthstone се занимавам от време на време... Излишните разходи от началото на годината станаха много ;х Каквото и да излезе, няма да може да обсъдим нова конфигурация :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша за да "докладвам" по темата.... След ходенето на ремонт отново не бе установен проблем, както беше и преди доста месеци, когато пак имаше проблеми. Хората от сервиза казаха, че машината си работи и само са обновили драйверите на биоса, защото били много остаряли и можело да правят проблеми с някои компоненти по хардуера. Нямам проблеми от тогава и докато не се появят нови такива, ще се примиря, че това е довело до проблемите. Иначе, най-вероятно има смущения в токовия поток, защото май проблемите се появяваха най-често, когато съседите ремонтираха и ползваха мощни къртачни машини и прочее. Чао за сега : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пешеходецът
      Здравейте !
      Искам да попитам за мнение относно качеството на дънните платки произведени от MSI. С какво биха привлекли  купувач в сравнение например с ASUS. Гледал съм класации на лаптопи от марката MSI  и общото мнение, че са на топ ниво, но не знам как стоят нещата с дънните платки.
    • от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.