Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен видеото ти си заминава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да може да тестваш хардуера просто се занимаваш буквално с глупости в момента. Може проблема да не е от видеокартата, може да е от дъно, захранване, може да има проблеми с кондензатори и т.н. Занеси компютъра на сервиз. Ако трябва в друг град, за да му се направи пълна диагностика. Пак ще дадеш по-малко пари отколкото да съсипеш компютъра. Все пак това си е мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено се занимавам с глупости, играейки си да напипам някакво положение, в което софтуера да не закача болното място на компютъра, но нямам много варианти в момента. Едва след седмица ще разбера дали бих могъл да си позволя, каквото и да било. Следващите дни ще е така, така че ще следя за мнения и идеи преди да го пратя някъде, след което ще споделя и какъв е бил проблема, бъде ли намерен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре една диагностика в сервиз,но виж ако имаш приятел да ти даде негова видео карта да видиш дали пак ще ти прави същите проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щеше ми се да има от кого да взема видео карта, но всичките ми приятели се насочиха към лаптопи, а други са с вградени... Предполагам е от възрастта... Май само аз още си играя на игри :D Макар, че вече само с Haerthstone се занимавам от време на време... Излишните разходи от началото на годината станаха много ;х Каквото и да излезе, няма да може да обсъдим нова конфигурация :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша за да "докладвам" по темата.... След ходенето на ремонт отново не бе установен проблем, както беше и преди доста месеци, когато пак имаше проблеми. Хората от сервиза казаха, че машината си работи и само са обновили драйверите на биоса, защото били много остаряли и можело да правят проблеми с някои компоненти по хардуера. Нямам проблеми от тогава и докато не се появят нови такива, ще се примиря, че това е довело до проблемите. Иначе, най-вероятно има смущения в токовия поток, защото май проблемите се появяваха най-често, когато съседите ремонтираха и ползваха мощни къртачни машини и прочее. Чао за сега : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Метин Шабан
      Здравейте , моля да ми помогнете да реша проблема с драйвера на видео картата. Когато пуснах днес да играя dota2 играта ми крашна и проблема беше свързан с Vulkan, също така от известно време някой елементи в играта както и сянката на някой обекти (най-вече на героите) бяха като "пулсиращ" квадрат. Днес след като влязох в Radeon setings забелязах ,че има нов ъпдейт и реших да актуализирам. За жалост като вляза и дам ъпдейт чек не отчита , че съм с новите драйвери. 
      Да отбележа, че в играта ползвам Vulcan а не Dx11. След като актуализирах проблема с Vulcan не се появи до 3-4 пускане, но после ми го даде отново, плюс това в играта има значителна разлика (накъсва)

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от strelecaaa
      Привет и честита 2019 година !
      Реших да си закупя видеокарта втора употреба, на изгодна цена, но поводи за притеснения - много.
      Прочетох няколко теми, но не намерих това което търсех, а именно отговори на въпросите:
      1.Има ли някакви начини (признаци) да се провери дадена видеокарта ползвана ли е за копаене и  прекалено ли е амортизирана ?
      2.Как мога да разбера с оригинален BIOS ли е, или е модифициран ?
      3.Тъй като продавачът твърди, че остава една година от гаранцията на видеокартата, но не и пази кутията, тази гаранция ще бъде ли призната ?

Благодаря :) !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.