Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Доколкото си спомням това с 3.5 беше някакъв бъг. Решението е може би по-нова версия, тази просто се изисква като минимум от програмите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да така е,абсолютен бъг си е!

Преди 5 дена инсталирах Windows XP на една моя позната и изтеглих Net Framework 3.5 от сайта на майкрософт,чаках около час,за да се инсталира,обаче не можах да я дочакам и спрях инсталацията,рестартирах компютъра,след което си изтеглих Net Framework 4.0 и си продължих с работата нататък!

Предложението ми към автора на темата е да не се опитва да инсталира Net Framework 3.5,а да си изтегли и инсталира 4.0,както е споменал и колегата по-горе!

Успех! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да така е,абсолютен бъг си е!

Преди 5 дена инсталирах Windows XP на една моя позната и изтеглих Net Framework 3.5 от сайта на майкрософт,чаках около час,за да се инсталира,обаче не можах да я дочакам и спрях инсталацията,рестартирах компютъра,след което си изтеглих Net Framework 4.0 и си продължих с работата нататък!

Предложението ми към автора на темата е да не се опитва да инсталира Net Framework 3.5,а да си изтегли и инсталира 4.0,както е споменал и колегата по-горе!

Успех! ;)

Приятелю!

Само едно допълнение към поста Ви! Аз предполагам, че питащият е със SP2  XP.  Ако наистина е така, операционната система иска предварително версия 3,1, за да се инсталира  версия 3,5. Получавало ми се е на няколко човека, които са със XP  SP2.Явно версия 3,1 е някакъв пач от операционната система за да я изисква. При консултация със страницата на Микрософт именно това получих като информация. Със всичко съм съгласен от написаното от двама ви и исках само да допълня, това , което съм наблюдавал със SP2 на XP. Извинявам се, че се намесих, но ми се струва че може да помогне. При мен на слабото и старо лаптопче също се получава това, което съм описал и съм със SP2.

За инфо - лаптопа е LG-GE50 1,5 г. процесор и 1 гига рам.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен в конкретния случай XP-то беше със SP3,даже се бях подготвил предварително,бях ги изтеглил последователно,като започнем от :

Net Framework 1.1

Net Framework 2.0

Net Framework 3.1

Net Framework 3.5

Net Framework 4.0

И всъщност от петте се инсталираха успешно само три,тези които не са в червено!

Net Framework 3.1 ми даде някаква грешка(не се сещам каква беше тя),а Net Framework 3.5 около час я чаках,след което,се отказах да я инсталирам,рестартирах компютъра и продължих напред с Net Framework 4.0! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

При мен в конкретния случай XP-то беше със SP3,даже се бях подготвил предварително,бях ги изтеглил последователно,като започнем от :

Net Framework 1.1

Net Framework 2.0

Net Framework 3.1

Net Framework 3.5

Net Framework 4.0

И всъщност от петте се инсталираха успешно само три,тези които не са в червено!

Net Framework 3.1 ми даде някаква грешка(не се сещам каква беше тя),а Net Framework 3.5 около час я чаках,след което,се отказах да я инсталирам,рестартирах компютъра и продължих напред с Net Framework 4.0! :)

Микрософт са написали, че версия 3,1 не може да се инсталира на SP3. Така се получи при мен. Като смених пакета със SP2, версия 3,1 веднага се качи и след това спокойно инсталирах 3,5. Всичко до тук беше само информативно и дано не сме се намесили много в темата на питащият.  Net Framework 3.1 са го пуснали през 2005 или 2006 година доколкото си спомням от техният сайт.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.