Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , може ли да ми препоръчате някакъв принтер с цена от сорта 200-300 лв .Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лазерен?

Мастилено струен?

Нов/втора ръка?

Черно бял или цветен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лазерен?

Мастилено струен?

Нов/втора ръка?

Черно бял или цветен?

Добре си питал така колега, но постващия може да не знае разликата. Към поствашия: " Кажи за какво ще използваш принтера и ще може да те ориентираме. Естествено добре ще е принтера да е нов и да има гарацния".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари не знам дали има лазерни, но мастиленоструен НЕ купувай !

Мастилницата му е колкото него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за 200-300 лв си мисля, че HP Ink Advantage серията са добър избор, дори там около 200 лв ще стигнат. Принтерите са сравнително нови и са доста икономични. Около 18 лв е черната глава която я дават за 550 копия. Другите 3 цвята са в отделни глави и са на същата цена но ги дават за 600 копия. За справка една оригинална черна тонер касета за 1500 копия е около 100-120 лв (може и повече) според зависи от марката и модела. Ако е за домашно ползване и не се търси скорост на принтиране (лазерните са по бързи) един мастилено струен принтер върши много добра работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чернобели лазерни има за тези пари и вършат страхотна работа. Съгласен съм с теб за мастилноструните. При тях консумативите са доста скъпи.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тея пари се намира лазерен втора ръка с 6 месеца гаранция.

Аз от средата на лятото съм с такъв и до момента съм отпечатал над 1000 цветни копия формат A4.

Ако може да се вярва на софтуера имам тонер за още около 500 копия тоест при 1500 копия принтера ще се избие 3 пъти.

Свърши ли тонера го обявявам в някои сайт за продажба и си търся пак втора ръка рециклиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тея пари се намира лазерен втора ръка с 6 месеца гаранция.

Аз от средата на лятото съм с такъв и до момента съм отпечатал над 1000 цветни копия формат A4.

Ако може да се вярва на софтуера имам тонер за още около 500 копия тоест при 1500 копия принтера ще се избие 3 пъти.

Свърши ли тонера го обявявам в някои сайт за продажба и си търся пак втора ръка рециклиран.

Спокойно може да вярваш на софтуера. Освен това ако касетата не е много използвана може да го заредиш отново за около 30 лева. В предишната си работа работехме с 2 лазени Samsung. Вече са на 6 години. С едно зареждане карат на 4000 копия. Просто железни.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отклоняваме се от темата.

Спокойно може да вярваш на софтуера. Освен това ако касетата не е много използвана може да го заредиш отново за около 30 лева. В предишната си работа работехме с 2 лазени Samsing. Вече са на 6 години. С едно зареждане карат на 4000 копия. Просто железни.

Аз не мога да го заредя, има чипове.

В сервиз ми искат около 100лв питах информативно още като го купих - 16лв на цвят+ труд. като ще остане тонер за още едно зареждане.

Не съм решил дали да го зареждам но така или иначе събирам пари за Epson L800 мастилено струен но е с много евтин консуматив отпечатването на една снимка излиза под 5ст.

Но не е в ценовата категория на автора на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм, съвсем скоро си промених коренно мнението за принтерите. Моят се ползва рядко в домашни условия и е цветен / мастилен т.е машина 3 в 1 закупена преди време за около 90лв. По едно време съжалявах, че не съм си купил лазерн принтер, но вече не е така. Какво ми струва като консуматив ли? Ми, 4 шишенца  мастила 200ml х 6лв. и един ресетер за 32лв.

всичко това ми осигурява работата на принтера с години на пред. Не се изискват почти никакви умения, че да се презареди патрон и да се ресетне. Който пък се затруднява е достатъчно да наблюдава как се извършва процедурата от техник - еднократно. Предлагат се и други решения, които да отговарят на конкретните нужди на ползващия. Принтера пък си изисква и своята грижа, така ,че.....!!!!! 

Говоря  за принтера Epson Stylus

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам съм се насочил към лазарен , понеже консумативите му са по-евтини .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.