Премини към съдържанието
Gr1zzlord

Относно закупуване на домейн от buydomains.com

Препоръчан отговор

Здравейте,

тъй като желан от мен домейн е зает, ми стана интересно какво има на тази страница и като погледнах видях, че пише следното:

Та въпроса ми е относно този продавач. Смисъл някакви отзиви имате ли? Защото малко как да кажа съмнително и измамно ми се струва това..

Другият ми въпрос е като видя, че даден домейн е зает, но не зарежда нищо като пробвам да го отворя мога ли по някакъв начин да се свържа със собственика му ? Като се има на предвид, че не знам кой е той.

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

тъй като желан от мен домейн е зает, ми стана интересно какво има на тази страница и като погледнах видях, че пише следното:

Та въпроса ми е относно този продавач. Смисъл някакви отзиви имате ли? Защото малко как да кажа съмнително и измамно ми се струва това..

Другият ми въпрос е като видя, че даден домейн е зает, но не зарежда нищо като пробвам да го отворя мога ли по някакъв начин да се свържа със собственика му ? Като се има на предвид, че не знам кой е той.

Предварително благодаря!

По първият ти въпрос:Щом ти се струва съмнително потърси друг(за предпочитане български(според мен)).

По вторият ти въпрос:Информацията отностно даден домейн зависи от това собственика каква информация е предоставил.Иначе виж domaintools.com.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не случая с този домейн е че е зает вече. Просто тези buydomains.com го продават. Един вид те правят следното купуват много домейни и после ги продават. Но въпроса ми е дали някой знае дали са надеждни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.