Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Windo

Nokia lumia 800 разни въпросчета.

Препоръчан отговор

Както вече сте разбрали от заглавието ползвам Лумия 800. Като цяло съм доволен от телефенчето , но срещам няколко проблема.  1 Нямам си ни най-малка представа как да му кача музика, не че ми е супер важно , ама все пак.

и 2. Как да си прехвърля разни работи от телефона на компютъра. Преди да почнете да хейтвате,  с фрази от типа: "каква е тая неграмотност , земи се разрови из форума" и т.н.  Бих желал да вметна ,че съм на единят компютър с OS Linux Ubunto а на вторият с Linux Mageia. Пробвах да дръпна Zune, но Wine и се мръщи и не иска да я подкара.  Та общо взето това ми е въпроса има ли начин , какъвто и да било той  да си прехвърля  видеата от телефона на колпютъра  и музиката от компютъра на телефона. По  възможност без  да правя преинсталация на  компютъра , делене на хард, качване на джам  и т.н  Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В краен случай, инсталирай "VirtualBox" на по-добри компютър и направи един виртуален Windows 7. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то пак  същата боза,  без какъвто и  да е windows  дали във  вртуал бокс или в харда все тая. Като видя windows и се изприщвам, за това питам  дали може някак си да се подкара на linux

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не измислиш как да качиш Ubuntu на телефона това е варянта

виртуалка доказано работи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След извесно мислене, биене главата в стената и прочие, единственият доказано работещ начин който открих е през skydrive  Os-са  тук не е фактор, няма нужда от инсталация/пре-инсталация и т.н само от регистрация :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Прави сте, аз не разбрах нищо от казаното по-горе, исках здрав нечуплив телефон, защото съм парапланерист и летя с тандем! Възможно е падане, суркане и тн.та ми препоръчаха тая лумия с уговорка, че няма аз да уча английски, а до месец щели да я научат нея на Български, но май не са и казали да ходи на у-ще! Въпроса ми е някой научил ли я е на Български защото вече година аз се мъча цяла година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Прави сте, аз не разбрах нищо от казаното по-горе, исках здрав нечуплив телефон, защото съм парапланерист и летя с тандем! Възможно е падане, суркане и тн.та ми препоръчаха тая лумия с уговорка, че няма аз да уча английски, а до месец щели да я научат нея на Български, но май не са и казали да ходи на у-ще! Въпроса ми е някой научил ли я е на Български защото вече година аз се мъча цяла година!

Не никога няма да научи български,защото операционната система умря и не се подържа. Купете си wp8.1 той е на български!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.