Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден колеги,Имам една питанка към вас.Инсталирах най - новите драйвери 14,1 но като влизам във AMD Catlyst Control Centre във менюто Performance нямам опция да активирам  мантъла .Та въпроса ми е какво да направя че да го пусна това чудо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как искаш да го активираш, това e програмен интерфейс, като Direct3D и OpenGL, не е някаква функция, която да си включваш и да си изключваш. Когато дадено приложение може да се възползва от Mantle, ще работи с него и без твоя намеса.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах видео клип във , който мантле се пуска през контролният панел (AMD CAtalyst Control Center). Ето го и въпросният видео клип

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах видео клип във , който мантле се пуска през контролният панел (AMD CAtalyst Control Center). Ето го и въпросният видео клип

Разбира се. То така става - от 80 на 500fps с един клик на мишката. А аз се чудя, как така съществуват телефонни измамници...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж колко нехаресвания имa клипа. Трябва да ти стане ясно. Мантъл си го пускаш като имаш драивера, влезеш в играта, отвориш графичните настройки и има едно DirectX11, цъкаш на стрелката до него и вече пише Mantle. ТРЯБВА ДА ИМАШ ПОСЛЕДНАТА ВЕРСИЯ НА BF4!

Редактирано от danchobg (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря колеги ще пробвам предложението на Данчо.

П.С Отворих играта, влязох във видео опциите и там нямаше тази опция да прехвърлям от DirectX към Mantle. Явно играта не е последната версия.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно разбрах те, но нямам тази опция. Играта не е купувана а теглена от торент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти инсталира ли го преди да мъчиш да го пускаш...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо влизаш във сайта на АМД после отиваш на дривери и от там гледаш как да ги премахнеш,минаваш по показаните стъпки след това рестартирваш компютъра.

След като завършиш ънинсталацията теглиш новите драйвери и пак по показаните стъпки ги записваш , накрая пак рестартирваш компютъра и трябва да е готово.(аз сам с купената игра и както са ти показали в менюто с опциите си го пускам , а за хора с пиратската трябва да изчакате нов крак или ъпдате незнам) Mantle си работи много добре вдигна ми фпс-то с от 10 до 15.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.