Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи преди време имах проблем със Видео Драйвърите - когато пусна някоя по-нова игра ми сече яко освен ако не сваля графиката на 800х600 -,- проблема е бил в обновяването на драйвърите - оправи се всичко 6. След около 1 месец пак този проблем , преинсталирах драйвърите (същата версия) пак се оправи видеото , сега пак този проблем пак преинсталирах драйвърите , но тоя път не мина номера и сега пак яко сеч..... Малко помощ от какво може да е?? И как да го оправя този проблем -,- ?Видео Карта: nVIDIA GeForce GT 620M (1GB) :shock11::help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно картата прегрява. Кажи си цялата конфигурация. Покажи и какви са температурите.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно картата прегрява. Кажи си цялата конфигурация. Покажи и какви са температурите.

Не ми показва температурата на видео картата , но последния път като я гледах беше около 50-53 С. Преди малко инсталирах други драйвъри по-стара версия уж специално за игри.... и сега си ми вървят нормално при макс графика , но почти съм сигурен ,че след седмица 2 пак ще инсталирам драйвъри... -,- (до сега бях с най-новите) Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп с Nvida видеокарта. Със сигурност го прегряваш. От колко време го имаш. Правена ли му е и скоро профилактика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп с Nvida видеокарта. Със сигурност го прегряваш. От колко време го имаш. Правена ли му е и скоро профилактика?

Брато , чистак нов ми е има няма 3-4 месеца... ама не го давам на сервиз че няма да ми го дадат цял мецес Т_T :Д пушка е навсякаде няма лаг , няма сеч нищо му няма , все си слагам ръката там на отвора където излиза топлото като съм в някоя игра с по-тежка графика и си стой студен ..П.С. В nVIDIA сайта много я хвалиха моята карта :Д а в нета лаптопа (бюджетен и надежден) няма игра която да не съм играл на макс графика (доволен съм за сега , като изключим леките провали с драйвърите) :V

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брато , чистак нов ми е има няма 3-4 месеца... ама не го давам на сервиз че няма да ми го дадат цял мецес Т_T :Д пушка е навсякаде няма лаг , няма сеч нищо му няма , все си слагам ръката там на отвора където излиза топлото като съм в някоя игра с по-тежка графика и си стой студен ..П.С. В nVIDIA сайта много я хвалиха моята карта :Д а в нета лаптопа (бюджетен и надежден) няма игра която да не съм играл на макс графика (доволен съм за сега , като изключим леките провали с драйвърите) :V

Дано да е така. Не е нормално обаче да се скапва така драйвера без да има защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да е така. Не е нормално обаче да се скапва така драйвера без да има защо.

Мерси за бързия отговор и ако продължава да ми прави така го давам да си го правят в сервиза не съм дал 1000лв. за това..П.С. А евентуално преинсталация на ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор и ако продължава да ми прави така го давам да си го правят в сервиза не съм дал 1000лв. за това..П.С. А евентуално преинсталация на ОС?

Значи инсталираш свестен и сигурен Windows. След това точните драйвери от сайта на производителя и накрая най-новите game драйвери на Nvidia видеокарта. Махни след това опцията на Windows като блокира да се рестартира автоматично и следи нещата. Ако има поне някаква грешка ще може да се види от какво е. Понеже не четох спецификацията на модела ако си с 2 видеокарти недей забранявай едната или другата, а просто от контрол панела на Nvidia избери тя да е водещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи инсталираш свестен и сигурен Windows. След това точните драйвери от сайта на производителя и накрая най-новите game драйвери на Nvidia видеокарта. Махни след това опцията на Windows като блокира да се рестартира автоматично и следи нещата. Ако има поне някаква грешка ще може да се види от какво е. Понеже не четох спецификацията на модела ако си с 2 видеокарти недей забранявай едната или другата, а просто от контрол панела на Nvidia избери тя да е водещата.

Еми тая информация ще я предам на някой който инсталира ОС , че да ми инсталира драйвъри всичко и да , със 2 видео карти съм :Д другата е Intel HD Graphics (128MB) ако не се лъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.