Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , вчера си купих буфер + 2 колонки от Технополис . Като се прибрах и ги включих и забелязах , че едната (дясната) колона при пускане на някоя песен с басс пръщи а при другата няма такъв проблем . Всичко е свързано както трябва и реших да отида до Технополис за рекламация . Смениха ми колонката и я тествахме и нямаше проблеми , но като се прибрах и я свързах пак пръщеше ... Пробвах да ги разделеча от лаптопа , но проблема пак остава ! Проблема , може ли да е от буфера нали там влиза червената букса ?? Нещо вътре да е проблема ? Пробвах и да преинсталирам звуковите драйвъри , но проблема пак остава ! Да пробвам ли с различни контакти ?? Където е в включен буфера ми е включено и зарядното на лаптопа . Това проблем ли е ?? Мисля да занеса направо всичко ( буфера и колонки ) и да ми ги сменят . Ако имате някакви идеи от какво друго може да е моля пишете !!! 

Редактирано от Митко Стефанов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно мислиш. Носиш всичко в технополис да го тестват и да го проверят и като има дефект да го сменят с ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг източник и друг входен кабел

Редактирано от Атанас Пачoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.