Премини към съдържанието
NEO76

Windows XP Service Pack 3-update или конкретна версия?

Препоръчан отговор

Колеги,моля дайте съвет!

Инсталирал съм windows-sp3 на чисто.Прави ми впечатление че се държи по зле от SP2.Ако му дам ъпдейт по добре ли ще е, или да сложа някой конкретна версия и да спра ъпдейта.Ако е второто,моля за конкретно предложение!

Благодаря!

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,моля дайте съвет!

Инсталирал съм windows-sp3 на чисто.Прави ми впечатление че се държи по зле от SP2.Ако му дам ъпдейт по добре ли ще е, или да сложа някой конкретна версия и да спра ъпдейта.Ако е второто,моля за конкретно предложение!

Благодаря!

Как на чисто?Windows XP оригинален ли ти е или свален от торент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом SP3 се държи по-зле от SP2 защо не си го оставиш ?

Ами sp3 трябва да е по лек от sp2 по принцип,компютъра е с по скромни параметри и затова...

Да, от торент е свален и инсатлиран след формат а не ъпдейт на sp2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами sp3 трябва да е по лек от sp2 по принцип,компютъра е с по скромни параметри и затова...

От торент не е добра идея да сваляте ОС тъй като често там копията са дело на някой ентусиаст, който не си е свършил работата както трябва. Препоръчвам минимум SP3, но да е от MSDN имидж. Иначе няма логика в думите ви SP3 да е по-лек от SP2. Погледнете изискванията за самата ОС и ще раберете какво имам предвид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От торент не е добра идея да сваляте ОС тъй като често там копията са дело на някой ентусиаст, който не си е свършил работата както трябва. Препоръчвам минимум SP3, но да е от MSDN имидж. Иначе няма логика в думите ви SP3 да е по-лек от SP2. Погледнете изискванията за самата ОС и ще раберете какво имам предвид.

Изискванията за ОС какво общо имат със сервизните пакети?Компютъра е с 1.7 Гх процесор 1Гб рам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изискванията за ОС какво общо имат със сервизните пакети?Компютъра е с 1.7 Гх процесор 1Гб рам....

Вие сам намекнахте в по-горните си постове, не аз:

Инсталирал съм windows-sp3 на чисто.Прави ми впечатление че се държи по зле от SP2.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие сам намекнахте в по-горните си постове, не аз:

Именно,затова пиша тук.Не е нормално sp3 да е по тежък от sp2.Това че в случая е така при мен явно се дължи на това което съм инсталирал.Кое е неясно че не мога да разбера.Ако ще давате съвети,давайте без излишни глупости ако може!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно,затова пиша тук.Не е нормално sp3 да е по тежък от sp2.Това че в случая е така при мен явно се дължи на това което съм инсталирал.Кое е неясно че не мога да разбера.Ако ще давате съвети,давайте без излишни глупости ако може!

Какви ти глупости бре човече, като не ти увърта ми не искай съвет. Коментарите ми в този форум са винаги по същество, а и мисля че това което имах да кажа, го направих в 5 пост.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странното е, че съм попадал на самоделки от тракерите, които работят по-бързо от един MSDN (тествано на доста слаби и стари компютри на които частите им са събирани оттук оттам) и то доста разкрасени от "ентусиастите" които са ги направили! По скоро ми се струва, че автора на темата, не е направил нещо както трябва или е попаднал на прекалено бъгаво копие от тракера?!

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странното е, че съм попадал на самоделки от тракерите, които работят по-бързо от един MSDN (тествано на доста слаби и стари компютри на които частите им са събирани оттук оттам) и то доста разкрасени от "ентусиастите" които са ги направили!

Ами попаднал си на качествен образ, какво повече да кажа.

По скоро ми се струва, че автора на темата, не е направил нещо както трябва или е попаднал на прекалено бъгаво копие от тракера?!

Именно де, ама той не му се чете това което се пише в темата, и нарича съветите ни "глупости".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SP3 е с малко, но по-тежък от SP2 и SP1. И да слагаш допълнителни ъпдейти, все тая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SP3 е с малко, но по-тежък от SP2 и SP1. И да слагаш допълнителни ъпдейти, все тая.

Е,най после един човек да напише нещо като хората по темата.С две думи трябваше да се каже че sp3 е по тежък от 2.Благодаря!

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,най после един човек да напише нещо като хората по темата.С две думи трябваше да се каже че sp3 е по тежък от 2.Благодаря!

Какво разбирате под тежък да зарежда в пъти по бавно да пуска приложения по бавно?

Защото аз разбирам ползата от SP3 така:

да крашва по малко

да е по неподатлив на дърти вируси и гнясове от мрежата

да е съвместим с повече приложения

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.