Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нов съм във форума и не съм много навътре с тези неща и за това реших да попитам вас за някои конфигурация.

Разполагам с бюджет от 1000-1300 лв. Разглеждах в големите магазини и се спрях на този http://www.technopolis.bg/b2c/details/517825/P11010201/Nastolen-kompyutar-ACER-PREDATOR-G3620-i5 . Какво вие мнението за него? Ще го ползвам за по-тежки игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да се коментира! За тоя компютър не давам повече от 700-750 лв. А тия го дават за 1 300?? Стари части имаш ли? Монитор? Ако да, какъв? И между 1 000 и 1 300 има бая разлика, та кажи точно колко можеш да отделиш.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се абстрахираме от завишената цена и намалената гаранция на частите машината която гледаш не става и за игри.

Процесора е добър въпреки че е от старото поколение но видеокартата не става за нищо та какво остава за тежки игри. :D

Останалите части са неизвестни та приемаме че са най-големия боклук иначе щяха да се похвалят.

Като гледам искаш и периферия та предложението ми включва клавиатура, мишка, колонки и записвачка. 

Ако си имаш или не ти харесват просто ги изтрии от количката и си добави други. Без тях излиза доста по-евтино.

Сглобяването на компютъра ако не можеш сам е безплатно.

Количка

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/P11010201/Nastolen-kompyutar-ACER-PREDATOR-G3620-i5 . Какво вие мнението за него? Ще го ползвам за по-тежки игри.

С една дума - ужаст !

Ако ще и 10 GB VRAM да има тази карта, то ще е все тая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С една дума - НЕ!

Пусни по-добре въпрос в този форум или в някой специализиран за хардуер. Опиши точно за какво ще го ползваш компютъра, трябва ли ти и монитор, имаш ли части от предишен компютър, които можеш да използваш (кутия, захранване, читав хард). И с колко пари разполагаш.

Тук има достатъчно хора, които могат да ти помогнат да избереш много по-добра конфигурация за същата цена, а и да те насочат къде да си я поръчаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Периферия си имам само записвачка ми трябва, от стария компютър нищо немога да използвам.За цената не повече от 1300.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай я изтриваме и излиза 1 190 лв. - Количка. Това в случай че се гони нещо на по-ниска цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната е най-добра. Ако искаш нещо по-евтино се ориентираш към втората.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зa мониторa нищо не се рaзнрa?

За монитор си използвам телевизора. :)

Какво ще кажете за тази конфигурация

BB код:

Обща стойност - 1 306.40 лв. с ДДС
Редактирано от ssmetkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти кутия и захранване. Останалото е екстра. Всъщност кутията не е болка за умиране стига да и добавиш един 120 мм вентилатор но няма как да я вземеш без захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер са. Кутията е с USB3, с възможност за cable managament и добър въздушен поток на добра цена. Да знаеш само, че не е с прозрачен страничен капак, както е показано на снимката. Захранването е изключително качествено и много тихо. Като мощност също ще е достатъчно и няма да има проблем да захрани 4440 и 760! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А искам да ви попитам защо сте така негативно настроени към този комплект http://nikem-bg.net/computer-components/CM-K350-W-600W-PSU ?

Тая кутия по принцип идва с 2 захранвания CM RS-600-ACAB-D3 600W и CM RS-600-ACAB-M2 600W. Но вече са останали бройки с второто, което е по-зле от първото. Иначе D3 би се справило с конфигурацията. Желателно е да се вземе отделно кутия и захранване!

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:

Обща стойност - 1 355.14 лв. с ДДС

Чакам и други предложения, но за сега се спирам на тази. ;)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесна е! Направо поръчвай. Всякакви други промени ще са напълно излишни!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за сайт коректни ли са? Или от някъде другаде да поръчам? Къде имат сервизи и офиси? Ще ми пратят ли кутиите и драйверите или направо ще ми пратят всичко зглобено без нищо друго.Горе долу колко лв е доставката (от Варна съм)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Никола014
      Здравейте, пичове!
      Конфигурацията ще се използва само за игри. Няма да се ъпгрейдва и няма да се клоква. Бюджет няма да давам, но моля да не предлагате ненужно скъпи компоненти. Нека просто да прибавим към картата читав процесор, надеждно охлаждане т.н. Благодаря Ви предварително!

• от cvetanpopov1
      Здравейте! Моля да ми препоръчате конфигурация за работа с по тежки по възможността програми за видео обработка, снимки , офис програми ( Autodesk , Maya , Sony Vegas etc. )може би и  тук там някоя игра да се сложи на клиента до допостимата от него сума от 1000-1100лв . Благодаря предварително.Монитор има клиента до колкото знам " ДОБЪР "  така че остава само машината
    • от Taurus#
      Здравейте, започнах използването на новата си конфигурация, компютърът е сравнително бърз, прави хубави кадри в игрите. 
      Но за жалост ето, че на втория ден започнаха и проблемите. При пускането на игра (пробвал съм с Overwatch, CS:GO и L4D2) играя 10-15-30 мин. и ме изхвърля от игра и като цяло от компютъра поради различни причини. Екранът замръзва на играта, звукът се бъгва и компютърът не отговаря, единствения начин е рестарт, или показва син екран и се рестартира сам. Ето част от снимките които успях да направя, цък, като си спомням, че ми е излизала и грешката "MEMORY_MANAGEMENT" на синия екран. Прегледах доста неща в интернет, пробвах какво ли не.. без резултат. Проверих драйверите за ъпдейт, всичко си беше наред, дори върнах драйверите на видеокартата и после веднага пак ги поднових. Системна информация и Device Manager. Направих "Windows Memory Diagnostic" , чаках 50 минути, не показа, че имам проблем с паметта, но после когато компютърът се включи не показа отчет (ако е трябвало да покаже). Реално не знам от къде идва проблемът с конфигурацията, затова и не знаех къде да пусна темата (ако е нужно, да се премести). Други странни аномалии, които наблюдавам с компютъра са изключването на клавиатурата за секунда (чува се win звукът и клавиатурата отказва да работи за секунда-две). Понякога до курсорът излиза кръгчето за зареждане, без да съм пуснал нещо да се зарежда. Основни промени, които съм направил: деинсталирах geforce experience (защото излезе син екран, когато беше инсталирана, и мислех че проблемът е в програмата), спрях Xbox DVR, след като за първи път влязох в CS:GO, ми излезе известие, че имам включен Xbox DVR, и това може да окаже сривове или спад на fps в играта (следвах стъпките от How to turn off Xbox DVR through the Registry Editor), за да го спра, инсталирах 3-4 игри, и няколко програми. Вече имам съмнения да не съм разбъркал нещо кабелите за захранването и дъното, защото прибързано извадих 1, но не знам после дали навързах всичко както си беше. Сега когато пиша, имам чувството, че буквите леко "насичат". Task Manager. 
      Силно разчитам на вашата помощ, кажете ако имате нужда да дам още информация или да приложа още снимки.
      Благодаря предварително!
    • от _SnowWhite_
      Здравейте! Време е да си ъпгрейдна компютъра(това лято) и периферията и ви давам цялата конфигурация, за да изберем най-изгодното. Както се вижда от заглавието ще се ползва за всички нови заглавия в идните години. Ако нещо ново ще излиза до август месец, може да се изчака.
      В момента разполагам със следната конфигурация:
      Подчертаното в синьо мисля да се ползва в новата конфигурация. Подчертаното в червено ще се сменя задължително! Подчертаното в зелено не знам дали ще иска смяна?  
      Motherboard: Asrock B75M CPU: Intel I5-3470 GPU: NVIDIA GTX 970 RAM: DDR3 2x8GB Kingston HyperX Beast - 1600MHz CL9 HDD: 1xWD 1TB SSD: 1xSamsung EVO 850 - 250GB Case: Cooler Master Elite 430 Black Power: Corsair CX 600W Soundcard: X Cooler: X --------------------------------------------------------------- Monitor: AsusVG248QE - 1920x1080 - 144Hz Headphones: X Microphone: X Keyboard: Logitech G910 Mouse: Logitech G502  

Допълнителна информация:
      CPU и GPU ще се overclock-ват! Държа игрите да се играят на максимум настройки с 144fps при 1080p и да се има в предвид, че другата година ще премина на 1440p! Като марки предпочитам: CPU: Intel GPU: NVIDIA Motherboard: нямам претенции RAM(ако ще се сменя): нямам претенции Case: нямам претенции Power(ако ще се сменя): нямам претенции Headphones: нямам претенции Microphone: нямам претенции Cooler: нямам претенции За микрофон се спрях на Blue Yeti (300лв, влиза в цената). Но ако има нещо по-изгодно може да предложите. Важно!!!
      Звука и микрофона са много важни за мен при игрите! За това държа слушалките и микрофона да са качествени и да не се реже от тях! Дали ще има нужда от Soundcard за по-добро качество при звука или вградената ще бъде достатъчна?  
      Не знам дали 6000 са прекалено много и дали въобще има смисъл или пък са прекалено малко за моите изисквания, но вие ще прецените. Просто искам конфигурация с която ще изкарам доста време и подходяща за бъдещи ъпгрейди.

• от nikbx1
      Здравейте! 
      Предстои смяна на домашния ми компютър, който използвам основно за сърфиране, музика, филми и от време на време за някоя непретенциозна игра (не съм геймър). От стария ще ползвам единствено харда. Сглобих набързо следното, но нямам претенции да разбирам много от чарколяци, та идеята ми е ако нещо може да се подобри, да дадете по едно мнение. Нещо в този ценови диапазон: 600 - 700 лв. без хард и периферия. На първо време мисля да карам с вграденото видео. Ще съм благодарен за вашите отзиви.
      http://nikem-bg.net/cart/57753p1r57788p1r56381p2r44134p1r56031p1rf.html 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.